Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítene nekem? FONTOS!?

Valaki segítene nekem? FONTOS!?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy fontos kérésem lenne... Az Aion nevű játékot megpróbáltam sőt le is töltöttem, működik is, de... az a baj h hiába csináltam egy accountot nem fogadja el, pedig vissza is igazoltam. a fura az, h a szervert nem adta ki h válasszam. De azt írja, h vagy a felhasználó az az az ID nem jó vagy a jelészó persze amgolul. és ezt én nem értem mit rontottam el. Ha tudtok ebben segíteni lécci írjatok! Előre is köszönöm!

2015. szept. 12. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:

az Aion-nak tobb verzioja van, plusz a tort szerok.

ahova regisztraltal onnan is szedted le a jatekot?

2015. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de nem gameforgáről. Onnan kéne? vagy mondanátok oilyat ahonnan kéne? valami ncstore vagy valami ilyesmiről szedtem le, és regiztem. Kérlek segítsetek! Nagyon érdekel ez a játék
2015. szept. 12. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:

gameforge az europai resz, ncsoft az amerikai.

elinditod a jatek launcheret, es a beallitasoknal a regiot atallitod amerikaira, tobbnyire az a baja.

2015. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oh oké... Megmondom őszintén nem igazán értek hozzá de megpróbálom. Igazándiból ha elakarom indítani a felhasználóm akkor No user id-t ír ki,de megpróbálom...
2015. szept. 13. 07:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Oh sikerült! jajj de jó köszi.. de most meg pincodot kér, és hiába írok be számokat nem fogadja el. a reginél errő meg szó sem volt..
2015. szept. 13. 07:36
 6/8 anonim válasza:
Nem lehet, hogy a PINt az emailedre küldték el?
2015. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a pin kod egy plusz vedelem

es te adod meg eloszor amikor a karaktered keszited, es belepsz.

utanna minden belepesnel azt a kodot keri.

ha mar megadtal egyet es nem tudod mi az akkor a weboldalon tudod reszetelni, legalabbis az Eu-n lehet.

2015. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oh köszi sikerült minden ! :)
2015. szept. 17. 06:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!