Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Saints Row 2 Alkalmazáshiba....

A Saints Row 2 Alkalmazáshiba. Mi lehet a válasz? Aki tud kérem segítsen! :' ( (

Figyelt kérdés

A Saints Row 2 nevű játékot megszereztem sikerült telepíteni meg minden erre amikor elindítom a játékot akkor egy-két másodperc(max) és ezt írja ki:

Saints Row 2:SR2_pc.exe-Alkalmazáshiba


"0x4fd8b48c" címen található utasítás a "0x04660000" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: "read"

A program befejezéséhez kattintson az OK gombra


2010. márc. 12. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt vettem ki a hibaüzenetből hogy nem találja egy állományt. Gondolom nem vagy kíváncsi pontosan honnan veszem, de a lényeg hogy nem találja, szerintem telepítsd újra.
2010. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk őszintén én torrentel töltöttem le kettő 7zip fájlban amit még ki kellett tömöríteni, és először azt gondoltam, hogy a túltömörítés, de másik játéknál is volt hasonló úgyhogy szerintem valami program, fájl vagy valami hiányozhat, de nem tudom, hogy mi.:(
2010. márc. 12. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
A géped rosszul címkézte a memóriát, úgy tűnik. Próbálkozz meg egy töredezettségmentesítéssel esetleg. A torrent nem megbízható, egy időben én is torrenteztem, de elegem lett a sok selejtből. Inkább megveszem, vagy kölcsönkérem a játékokat. Első voltam.
2010. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sejtem, de nem tudom pontosan, hogy mire gondolsz: rosszul címkézte a memóriát

A nevéből ítélve asszem sejtem, de ezt se tudom, hogy hogyan: töredezettségmentesítés


Ja, és most telepítem a DirectX-et, de szerintem az se fog csodát tenni.

2010. márc. 12. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
A gép szétszedi a fájlokat amiket a gépre raksz, és különböző helyekre (szektorokba) teszi, majd az első töredék végére tesz egy azonosítót és egy parancsot, amivel megkeresi a következő töredéket, ami szintén kap egy azonosítót és parancsot, ami megkeresi a következőt, és így tovább amíg a fájl véget nem ér. Kb. így tudom elmagyarázni. A töredezettségmentesítés pedig összerendezi a nagyon széttöredezett fájlokat. Ha töredezettség-mentesíteni akarsz akkor jobb klikk a Helyi lemez (C:) vagy hasonló nevű, meghajtóra a sajátgépen belül, tulajdonságok, eszközök fül, és töredezettségmenetesítés, bár a játékon ez nem fog segíteni. Szerintem telepítsd újra és próbáld meg megint.
2010. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most csinálom tök piros a kb. 40%-a és lassan csinálja, és hozzá kell tennem, hogy a gép kondíciója 86%, terra lassú, a net 2kbit-es(2 héten belül 5).Mondjuk mindegy, mert a játékok jól mennek rajta.

És kössz a tippet.Amúgy ettöl felgyorsulhat a gép vagy nincs köze hozzá?

2010. márc. 12. 20:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemsikerült.
2010. márc. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!