Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen PC játékot ajánlanátok...

Milyen PC játékot ajánlanátok multiplayer módban?

Figyelt kérdés
Régen a haverokkal sokat játszottunk online egymással, egymás ellen, de a régi klasszikusok közül sokat már nem lehet játszani a gamespy leállása óta. Tudtok valami izgalmas játékot ajánlani, amit tudnánk a haverokkal szabadidőnkben nyomatni? Nem Minecraft megy köcsög ugrabugrálva lövöldözős, pálya másik végéről megkéselős Call Of Duty, szájbabaszott Counter Strike és egyéb hányással kevert hugyos széklettel egyenlő MMO-k... Ezeken kívül létezik mostanában élvezhető és nem idegrohamot okozó multiplayer élmény?

2015. szept. 9. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
autos jatekok kozt nezz korul, crew, need for speed, stb
2015. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gyönyörűen kifejtett véleményed mellett azt nem írtad le, hogy voltaképpen milyen stílusú játékok érdekelnek, így nehéz konkrétumot mondani.


A Portal 2-nek van multiplayer része is, talán érdekelhet, ha foglalkoztatnak az ilyen puzzle-ök.


Ezen kívül kifejezetten kontrollerrer élvezhetőek a bunyós játékok is: Mortal Kombat, Street Fighter, Skullgirls.


Platformerek között szintén érdemes nézelődni: Broforce, Terraria (bár ha a Minecraft nem jön be...), Starbound, Rayman-sorozat, stb.


Stratégiai játékok? Age of Empires 2-3, Endless Space (ha bejön az ilyesmi), és most a fenének se jut eszembe több, amik tetszettek.

2015. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tippeket! Ez igaz, a düh hevében elfelejtettem szót említeni, minek is örülnénk. Első sorban belső nézetes lövöldözésnek és stratégiának, akár napjaink játékai közül is.
2015. szept. 9. 16:36
 4/8 LaTueur ***** válasza:
Én a Town of Salem-t és a Paradox stratégiákat (a középkor elejétől a Második Világháborúig vannak játékaik) ajánlom. Szerintem Hamachi-val, vagy Tunngle-lel és Lan megnyitásával ki lehetne trükközni a régi játékat, amiknél leállt már a szerver.
2015. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már FPS-eket is említesz...


Payday 2 szóba jöhet, haverokkal mindig jó buli - legalábbis mi rengeteg órát beleöltünk. Igaz, millió meg egy DLC-je van, de Steam leárazásokkor pl. 1 euró alatt hozzá lehet jutni a legtöbbhöz. Vagy egyéb módon...


Left 4 Dead 2 sem az a tipikus, CS-hez hasonlító játék ilyen szempontból, de nagy klasszikus és olcsón hozzáférhető.


És még a zombikból/zombiszerű lényekből:

Killing Floor 1-2

Dying Light

Dead Island


Borderlands 2, valamint The Pre-Sequel.


Illetve a Half-Life 2-höz is van multi mod, Synergy néven fut.


Don't Starve Together, ami az FPS-től nagyon messze áll, még eszembe jutott.

2015. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Demeter Károly válasza:
GTA San Andreas Multiplayer-t(SA:MP) ajánlom,és még a MTA San Andreas-ot/Multi Theft Auto-t(A kettő ugyanaz)bár viszont az MTA-ra jobban megéri felmenni..
2015. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Rainbow six siege
2016. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Battlefield 1 életem játéka :) mondjuk én ps4-en játszom de egy jó pc-n jobban néz ki, de így is úgy is gyönyörű és király a multi meg most a single is :)
2016. okt. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!