Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékhoz milyen mikrofonos...

Játékhoz milyen mikrofonos fülest ajánlanátok ami jó és kb 5000 ft?

Figyelt kérdés
Azért kéne ilyen olcsón mert nem régiben lett véve egy trust fejhalgató és nem bírta 1 hónapig mert elment a bal oldalból a hang.

2015. szept. 8. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
A trust egy trágya márka. Most megint 5000-ért akarsz fülest venni, ami ugyanúgy trágya lesz. Alaphangon legalább 10k+ kell áldozni egy normális fülesre, ami bírja legalább 3 évig. AKG füleseket ajánlanék.
2015. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a garancia rá hogy egy 10k+os füles bírja 3 évig??
2015. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem világ életemben 10k+os fejhallgatóm volt és évente ment tönkre, de csak azért mert mindig megtört a kábel. Amúgy semmi baja nem volt. Ennyiért nem érdemes venni.

Ha tlaálsz 8-10k körül Rage márkájút az még jó.

2015. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy minden márka rendelkezik szarabb darabokkal, a 10k+ feletti árral rendelkezők is + jobban is kell vigyázni a kábellel rendelkező fejhallgatókkal. Nekem egy egyszerű Media-Tech MT3546-as 4000 Ft-os mikrofonos fejhallgatóm van lassan 2 éve, és játékra, zenehallgatásra tökéletes. Ha 10k feletti összeget kitudsz dobni egy fejhallgatóra akkor mindenképp vezeték nélkülit vegyél és az ilyen illúzió "nagy" névvel rendelkező világmárkák (Razer, Thermaltake) se érnek annyit mint amennyiért adják őket, nem sokkal többet tudnak egy 5-6 ezres fejhallgatónál annyival hogy megérjék a 20-30 ezer Ft-os árukat ugyanis legtöbb esetben ugyanúgy 5 hónap - 2 év után mennek a szemétbe.
2015. szept. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez van és 10/10 !

2015. szept. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Trust valóban egy f*s.

Volt régen Trust egerem, a legkisebb csattanástól eltört.

Van Trust Joystickom, ratyi.

Van Trust egerem, hámlik, foszlik róla az anyag.

Több Trust-ot biztos nem veszek.


Amúgy az a lényeg, hogy a füledre illeszkedjen. Mindegyik tönkremegy 1-3 év alatt. A legdrágább is képes elromlani 1 éven belül..

2015. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt SteelSeries Siberia fülesem, ami három évet bírt. 15k forintba került anno, de nagyon jól bírta a gyűrődést. Most egy AKG K44R van, amit 12kért vettem és világhírű minősége van, de le merném fogadni, hogy három évnél tovább ez sem fogja bírni, viszont három évig füles marad jó eséllyel. Nekem sok olcsó és 4-5k forintos fülesem is volt, mindegyikből elment a hang idővel, megtört a kábel, elhalkult stb. A vezeték nélküli fülesektől óva intelek, mert ha nem ilyen 20k kategóriában választasz, akkor ott a zúgás, hamar lemerülés, interferencia más rádiós cuccokkal és ilyesmik.
2015. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!