Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek elmenne-e Az...

SEFOX DDI kérdése:

Szerintetek elmenne-e Az Assassin's Creed Unity a gépemen?

Figyelt kérdés

Technikai adatok:

ASRock FM2A58m-VG3+ R3.0

AMD A 6400K processzor (A series) beépített videó kártyával (a videó kártyára 2 GB a max amit lehet tenni, ennyi van rajta)

8 GB RAM (8GB-ból 2 VIDEÓ kártya és 1 az Windows-nak, tehát 5 GB)

A Grafikából talán engedek egy kicsit! TALÁN!!!

Értelmes válaszokat KÉREK szépen, senki se jöjjön azzal, hogy szar a géped, vagy ilyesmi, hanem IGEN VAGY NEM ÉS A SAJÁT KIFINOMULT MEGJEGYZÉSE! KÖSZÖNÖM!



2015. szept. 7. 14:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 4,3Ghz ig lehet húzni!
2015. szept. 7. 16:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak talán akarsz engedni a grafikából akkor nem fog futni, ha a felbontásból áldozol sokat + árnyék AA ilyesmi off , akkor elfuthat szépen , de sokat ne várj a proci 2 magos ha jól látom azt nem fogja kedvelni annyira , az 5 giga ram elég ha nem maxon akarsz játszani a vga ha integrált az már nem jó jel mert az se tuti , hogy tetszik majd a játéknak. Egy próbát megér de nincs jól optimalizálva és sokat eszik , szal szerintem 4 magos cpu 8 giga ram és nem integrált 1-2 gigs vga alatt nemérdemes bajlódni vele.
2015. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mennyit kéne engednem a grafikából? Akkor milyen lenne a grafika? Mennyire lene szar? És akkor hogy menne a játék?
2015. szept. 9. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
A játék alapvetően szép még low graffon is , inkább a felbontás csökkentése vesz el az élményből , de az nagyon sokat , ha 1680*1050et megtudod tartani akkor mediumon árnyék off , talán még élsímitást kellene visszavenni , meg nem tudom milyen extra effectek vannak a játékban amiket kilehet kapcsolni (értem ez alatt mint pl a tomb raider 2013ban volt a haj minősége ez a whicherben is van és nagyon sokat esznek az ilyenek) szal ilyesmiket beáldozol akkor szerintem így 30 fps-el elfutna. De mint mondtam a proci hiába erős lehet kevés lesz neki a 2 mag.
2015. szept. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Az én gépen 1360X768 -at tud, úgyhogy nem is tudnék feljebb menni.
2015. szept. 11. 19:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és minimum grafikával, felhúzva a videó kártyát 900Mhz-re. Nem igazán megy. Jön a gépcsere.
2016. jún. 26. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!