Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star craft 1 en hogyan lehet...

Star craft 1 en hogyan lehet multizni?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg jatszik meg valaki manapsag star craft 1 et?
2015. szept. 6. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz multizni? konkrét emberrel akivel egy légtérben vagytok? Mert akkor LAN-on lehet, ha ez kell megnézem mi a menete. Ha máshol van az illető, vagy random emberekkel játszanál, akkor gamerangeren szoktak lenni szerverek néha, vagy csinálhatsz akár te is. És igen, néha szoktam játszani vele, de korántsem annyit mint régen.
2015. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Random emberekkel szeretnek. Amikor bele megyek a multiplayer be ezeket adja ki: Battle.netTM, Local area network (IPX), Modem, Direct cable connection, local area network (UDP). Gondolom nekem aa Battle.netTM es kellene.

De annal meg ezt irja ki:the cd key used to install this application was intended for another product. PLease reinstall this application using the correct cd key.

2015. szept. 6. 20:55
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:
biztos hogy eredeti az a starcraft?
2015. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen az kéne, mert a többi belső hálózatos. De ha ezt írja ki akkor valami gáz van. De én nem így gondoltam, lehet a gamerangeres menne akkor is ha nem eredeti..de nem tudom, mert mindig lanon játszottam eddig.
2015. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
valaki már felhasználta azt a cd kulcsot amivel regisztráltad a játékot, így nem csoda hogy nem enged
2015. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!