Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Star Wars...

Mi a véleményetek a Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy játékról?

Figyelt kérdés
Igaz hogy nem egy mai játék, csak kiváncsi vagyok hogy milyen élményeket nyújtott, vagy hogy kinek mi tetszett és mi nem. :)

2015. szept. 5. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Király játék volt.

Egyik legjobb Sw game

2015. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A Jedi Knight széria 4. (és egyben utolsó) epizódja.

Nagyon jó játék, az egyik kedvencem. Az Outcast-ot jobban szeretem, de az Academy egy kicsit emészthetőbb, könnyebb, a sztori háttérbe szorul.. emiatt bírom jobban az elődjét.

Ha ezzel kezdesz, annyi bajod lesz csak hogy 1-2 karakter és eseményre való utalás teljesen ismeretlen lesz számodra, csakúgy mint Kyle Katarn karaktere.

2015. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett. Ha csak olyan szerverre mész, ahol csak lézerkard van, akkor jó tapasztalataid lesznek. Pár hetes gyakorlás után bárkit be tudsz verni benne, ha elég gyors és ügyes vagy. Ki lehet hívni másokat duelezni és jól be lehet verni a szájukat.
2015. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A legjobb harcrendszerrel rendelkező Star Wars játék, sőt, a világon az egyik legjobb harcrendszerrel rendelkezik. Egyszerűen isteni érzés ebben a játékban fénykardpárbajokat vívni. Nem értem hogy miért nem csinálnak több ehhez hasonló játékokat.
2015. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik
2016. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Magyaországon kifejezetten sikeres játék volt.

A star wars jedi knight sorozat ötödik része, a sorrend:

Dark Foreces

Dark Forces II

Mysterious of the sith

Jedi Outcast

Jedi Academy


A single playere felhasználóbarát, a missziók könnyűek és sok beleszólásunk van, viszont a sztori laposabb mint a jk2őjé.

Multiplayer jó de csak botokka, szerver tele van b!uzi pull and push köcs_ögökkel.

2017. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kifejezetten siker történet, habár a gyártás leállították de ebbe ne menjünk bele. A jedi outcastnak kva jó a története az academy grafikája fejlettebb. Az a baj az academyvel, hogy nincs története, sajnos ez azért van mert 1 évet kapott a stáb 2002-ről 2003-ra kész kellett lennie nem lehetett pepecselni. De ettől függetlül a kardok a karakterek elképesztően jók és kyle bácsi is visszatér igaz csak mesterként
2018. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2 hete kezdtem el csapatni vele ismét, a leg pacekabb játék eskü, az elődje a jk2 is jó, nekem nincs bajom a story val sem csak nagyon multi már nincs ezért inkább agyon moddoltam :D :D
2019. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
HAH én is most vittem végig de most speedrunnal nem valami élvezetes de nagyon sok trükk van benne ha érdekels lesd meg.
2019. jún. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Véleményem szerint nagyon jó játék ha tudsz rajta játszani. Szerintem az playerek is elég normálisak (legtöbb).

Sosincs ugyanaz a helyzet engem leköt pedig nagyon nem köt le játék.

DC (basejka játékos)

2019. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!