Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Admin rangok, kiknek adnak a...

Admin rangok, kiknek adnak a készítők?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés hogy a szerver készítők kiknek adnak admin rangot gondolok itt minecraftra , tf-reaz ismerőseiknek barátjaiknak vagy csak úgy

( nem mintha szeretnék admin lenni csak kiváncsi vagyok rá )



2015. szept. 3. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Hát csak úgy biztos nem...
2015. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
változó, vannak a barátok, mert hát bennük megbízol valamennyire, de sok helyen van admin felvétel is, ahova azért tudni kell mutatni valamit (parancsok, mikor mit csinálj stb). Szóval változó, de csak úgy senkihez nem vágják hozzá, mivel hatalmas károkat tud okozni egy idegen magas pozícióban.
2015. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideje egy Garry's Mod szerveren dolgozok, egyenlőre senkinek sincs rajtam kívül adminja, de ha valakinek adnék az:


... egy olyan barát/ismerős, akiben tényleg megbíznék és ért is a játékhoz.


... egy olyan ember aki tényleg érti a dolgát, nem csak in-game, hanem pl. tud LUA kódolni. De itt is fent áll az hogy már elég ideje ismerjem az embert. Bár ez valószínűleg nem fog bekövetkezni. Saját magam is képes vagyok a szükséges dolgokat kódolni.


Többször is feljött már a szerverre pár ember, aki azzal nyitott hogy adjak már neki admint mert ki szeretné próbálni. Aki csak úgy osztogat admin rangot, annak elment az esze. Garry's Mod-ban egyrészt a többi játékosnak hatalmas előnyt lehet vele adni, másrészt pedig a szerverben is olyan károkat okozhat, amit csak nagy időráfordítással lehetne visszafordítani.

2015. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!