Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kiégett játékosok, valami tipp?

Kiégett játékosok, valami tipp?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon szeretek játszani. Grafikától, megjelenési évtől és FPS számtól függetlenül játszom, gyakorlatilag majdnem minden műfajban amihez kedvet kapok. Az a fajta figura vagyok, aki gyűjti a játékait, már több mint 350 van (Steam, Uplay, Origin, sima lemezes..)

Manapság egyre többet érek el arra a pontra, hogy nincs kedvem semmihez. Hiába van 340 játék a Steamemen aminek felét sem vittem végig, valahogy nem érdekel egyik sem, holott korábban mindet kiakartam vinni. A lényeg hogy kiégtem. Semmi bajom nem lenne ezzel, de a más világba való belecsöppenésem érzése nagyon hiányzik, ráadásul játékokkal tudom a legjobban elfoglalni magam. Nincs kedvem semmihez, nem létezik olyan program ami most lekötne. Kérlek hanyagoljátok a "Bárcsak ennyi bajom lenne" és ehhez hasonló szörnyen ostoba kommenteket, hisz ez csak egy kérdés, és természetesen nem csak ennyi bajom van.

Veletek volt már ilyen? Érzem hogy nagyon akarok valamit játszani, de semmi a világon nem köt le.


2015. szept. 3. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze.Gyere velnk Dayz.-ni San Andreas Multiban.
2015. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az emberek bármibe képesek belecsömörleni ha azt csinálják folyamatosan, hanyagold egy ideig, majd érzed a kedvet rá. Addig menj bringázz vagy mozdulj ki, egy a lényeg, hogy valami mást csinálj.
2015. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sorozatokat nézek, és elvétve haverokkal tolok valami multit. Számtalan érdekes dolgot csinálhatnál a szabadidődben, de ha hasonlítasz rám, akkor valami mozgóképet nézzél az ágyadból, ami lehet film, sorozat, anime, youTube netán stream.
2015. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a kommenteket.

Csinálok pár dolgot mellette, csak maga a játék hiányzik. Elképzelhető hogy egy kissé függővé váltam az elmúlt időszakban.. nagyon sok magánjellegű problémát fojtottam a játékokba, ez volt a menekülésem, és oly sokáig tartott, hogy teljesen kiégtem a dologból. Megyek is, megnézek egy filmet. :)

A PayDay 2 nevű produktummal szívesen játszanék talán, az első részt imádtam, de nem fogok olyan játékba belekezdeni amihez 4 steam oldalnyi DLC van..

2015. szept. 4. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is vannak ilyen időszakok. A legutóbbi olyan 2 évig tartott, amikor igazán nem tudott megfogni semmi. Aztán visszamenőleg is pótolom a kimaradt dolgokat, kisebb nagyobb intenzitással.
2015. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!