Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi baja a Need For Speed Most...

Mi baja a Need For Speed Most Wantednek?

Figyelt kérdés
Ugye vannak Win7 alatt a fagyás problémák. Ezzel nincs baj service pack-al megoldható. A játék a beállítás után egyáltalán nem fagy ki KIVÉVE ha valami nagyot alkotok. Nagyon idegesítő és Qrva élet... Gondoltam picit odabAszok a nyilvántartásnak és kergetőzök egy jó nagyot. Kergetőztem velük 25 percen keresztül,lezúztam vagy 60 kocsit meg kiiktattam kb 20-at,bevetettek csomó RIHNO egységet, 4x jött az erősítés,mind a négyet leráztam, rámhívtak 5 helikopter,crossal is megvolt a kis egyéni csatánk és a vérdíj is 6milla volt. Bemegyek a stadionba (legjobb lerázó hely) megvárom amíg betölt a csík és mikor leráztam mindenkit és jönne be az eredmény táblázat akkor megakad és a speed.exe leáll. Ok,gondoltam nem baj. Aztán ma megcsináltam a tegnapi üldözés felét leléptem és megint kifagyott. A játék egyszerűen nem akarja hogy valami nagyot alkossak. Kipróbáltam a kisebb szintű rendőrökkel,alig szereztem valami score-t aztán gyorsan megléptem de akkor nem fagyott be. Másnál is volt ilyen probléma?

2015. aug. 31. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Eredeti a játékod? Mert ez önmagában lehet probléma.

Illetve próbáld meg XP kompatibilitással indítani.

2015. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, a játék nem eredeti de nem hiszem hogy ez gond lehet mert akkor máskor is kifagyna. Elvileg. Meg amúgy szerintem már sehol nem lehet kapni ezt az igen csak jó játékot.

Winxp kompatibilitással lett elindítva, az összes xp service pack-al megpróbáltam azóta (amit a gép felajánl) de mindig kifagyott mikor valami nagyot elértem.

Köszi a választ.

2015. szept. 3. 23:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Én megpróbálkoznék más verzióval, mert a létező összes torrentes játék hibás. Csak nem mindig jönnek elő a problémák, az esetek nagy százalékában nincs semmi baj, aztán látod, ez meg kidob.

Steamen kapható egyébként a játék csak.

2015. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én Steamen nem találtam. Beírtam a keresőjébe és kiadott 8 oldal játékot de egyik sem az.
2015. szept. 6. 16:24
 5/5 14HunRocker88 válasza:

Üdv!

Nekem eredetiben van meg a játék és azt vettem észre én is, hogy amikor zsaruzok akkor nagyjából egy órát tudok menni, utána leáll a játék. Xp-n is játszottam, Win7-en is, és mindkettőnél csak akkor állt meg, ha nagyjából egy órája a zsarukkal játszottam. Nálam szimplán megáll a kép, még akkor amikor üldöznek, nyomok egy entert és kilép a játékból. Esetleg tudna vki segíteni?

2016. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!