Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek? Megvettem a...

Mit tegyek? Megvettem a játékot, de nem ér többet, mint egy letöltött.

Figyelt kérdés

Megvan eredetiben az Assassin's Creed 2,Brotherhood és Revelations, de nem ér semmit, ugyanis a Uplay fiókom bekrepált internet ügyileg.

Rendesen be tudok lépni, elindul a játék, de multyplayer módot egyáltalán nem tudok használni, sőt mikor kilépek a fiókom nem szinkronizálja a mentéseket, így hát uplay pontokat se kapok,amikből Rewardsokat vehetnék a játékhoz.

Régen működött a gépen, és nem a géppel van baj, ugyanis a barátom felhasználójával tudok multyzni,csak az enyémen nem, és más gépeken se működik az enyém.


Igen, jó az internetkapcsolatom, még a Uplay is mutatja a fent lévő barátokat, ha játék közben lenyomom a Shift+F2-t akkor bejön az online ablak. És igen, megpróbáltam az összes lehetséges megoldást, amit a neten találtam. És nem, nem válaszol a Uplay semmilyen kérdésemre amit a hivatalos oldalon teszek föl. (miért is tennék?)



2015. aug. 27. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát csak bagatell kérdéseket tudok feltenni, gondolom ezeket már csekkoltad:


A Uplay beállításoknál nincs valami elállítva?

A Support (konkrétan a ticket) mit mondott?

Régen kaptál Uplay pontokat, és szinkronizálta a mentéseid?

2015. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs, külön megnéztem és az is be van állítva hogy szinkronizálja a mentéseket.

Itt: [link]

Nem találtam semmi segítséget, vagy nincs vagy túl alacsony hozzá az angol tudásom, magyar support nincs, ezért angolul feltettem egy kérdést, de arra nem kapok választ.

Igen, régen kaptam, a Brotherhoodhoz és a Revelationshoz megvan az összes Rewardsom, de a 2. rész új,és abban nem tudok venni :( És multyzni is tudtam, ezek közül mindkettőn 50-es szinten vagyok. Barátommal annyira szerettük, hogy még a DLC-t is meg akartukvenni hozzá, de hát így?


Nagyon mérges vagyok, legszívesebben beperelném a Ubisoftot!

2015. aug. 27. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!