Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon Ball Z Budokai Tenkaich...

Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Dolphin Emulátorral futtatom a játékot, de az a helyzet hogy akárhogy konfigurálom az irányítást (gamepaddal) nem tudok átalakulni és a történetet se tudom emiatt folytatni (ez PS 2-es verzión az L3 gomb lenne ami itt C gondolom mert ezt írja)

2015. aug. 23. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

C gomb, szóval billentyűzettel játszol.

Vegyél egy fapados kontrollert kb. 2500-3000 forintért, és állítsd be azzal. Erre azért lesz szükséged, mert a játék során lesz olyan rész (sztoriban is, sima harcban is) ahol az úgynevezett analóg kart kell gyorsan forgatni, hogy a te Ki lövedéket legyen erősebb. Ez billentyűzettel nem lehetséges.

2015. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ahogy irtam is kontrolleren jatszok es amikor storiba keri a gombot (ahogy mondod) az a gomb c-vel van jelezve ami gondolom a gamecube kontroller sarga analog lattintasa de hiaba allitom akarhogy nem tudom beallitani azt a gombot mert nem azt csinalja amit kene
2015. aug. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!