Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes elkezdeni a Clash of...

Érdemes elkezdeni a Clash of Clanst?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan milyen régi, de már több éves a játék. Ha most elkezdem mi a garancia hogy versenybeszállhatok a többiekkel akik már évek óta játszanak? Travianban pl folyamatosan újraindultak a szerverek, ezt hogy oldják meg itt?
2015. aug. 23. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdemes, nekem ugyan van egy lassan egy éves falum, viszont a "kicsik" problémáját megpróbálom átérezni, ezért most van egy kicsi, TH5-ös is.

Érdemes, keress egy értelmes klánt, akik segítenek, és hamar bele fogsz jönni.

Nincs újraindítás, viszont pár hónapja volt egy update, és így mostmár nem kell rettegned attól, hogy több éves falukkal találkozol össze.

Remélem, segíthettem.

2015. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed a fizetős elmebetegekkel szemben. A múltkor volt itt egy dilis, aki saját bevallása szerint havi 20 ezer forintot költ gem vásárlásra, de ez még kutya füle azokhoz képest, akik 1000 dollárnál is többet perkálnak havonta.
2015. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes. A győzelmeidért kupákat kapsz és ennek mennyisége alapján rak össze a játék másokkal. Ha csatát vesztesz (akár szándékosan is), akkor csökken a kupák száma és gyengébb ellenfeleket kapsz.


Hogy ezzel ne lehessen annyira visszaélni, ha egy magasabb szintű játékos támad minél alacsonyabbat, akkor a zsákmány töredékét kapja csak meg. Épp ezért mindig érdemes az adott szinten minden egységet és épületet kimaxolni és csak utána szintet lépni. Persze így is jó párszor le fognak tarolni, de ez mindenkivel előfordul.


Gemeket addig ne költs semmi másra, amíg nincs meg mind az 5 építő, ez jó sokáig eltarthat, ha nem vásárolsz igazi pénzzel, de megéri.

2015. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!