Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft modolás?

Minecraft modolás?

Figyelt kérdés

megprobáltam a minecraft bemodolni de nem sikerült. Lehet hogy egy segédmodot kifelejtettem vagy az egyik mod nem kompatibilis a másikkal.

Aki tud modolni és segít akkor jelöljön be skypeon: StaffiXHUN



2015. aug. 22. 17:35
 1/2 adventurer111 ***** válasza:
Nem jelöllek be. Ide írd ki kérlek hogy melyik modokat raktad be és hogyan!
2015. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyáltalán honnan töltötted le??? Mert ha a skydaz-ról akkor nagyon könnyű a dolgod. megnyitod és feltelepíted (mindent le OK-ozol XD amúgy kiválasztod a verziót rányomsz a telepítésre vársz és kész). Ha meg pl.: a minecraftforum.net-ről akkor letöltöd, + letöltesz egy forge-ot.a modot meg a forge-ot berakod a .minecraft -> mods mappába. FONTOS HOGY A JÁTÉK EKÖZBEN NE LEGYEN MEGNYITVA!!!!! ezután nyisd meg a játékot és kész is =D Amúgy ha a 2 nem kompatibilis az nem nagy baj. Én így jártam: a Morph mod nem volt kompatibilis a Dragon Mounts-al. Magyarán nem tuttam átváltozni csak sima sárkánnyá ami nem tud repülni. Míg a Mo' Creatures modnál farkassá pegazussá meg bármivé át tudtam változni. Hát kb. ennyit ér ha nem kompatibilisek. Amúgy lehet az volt a baj, hogy a modloadert nem töltötted le. Ez a mod ha jól tudom rendbe rakja a többit, hogy működjenek. Lehet te pont egy ilyet töltöttél le. A modloader-ről meg az olyan modokról amikhez ez kell a MinecraftWiki-n olvashatsz! remélem segítettem! =D
2015. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!