Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat ennyire a...

Miért szaggat ennyire a Wolfenstein: The New Order?

Figyelt kérdés

A Battlefield 4 és Hardline, GTA V, meg stb. mostani játékok mennek high-ultra beállításokon ez meg low-on szaggat, medium-ról meg már nem is beszélek.

A gépem: AMD FX-8320, 8 GB RAM, R9 280X 3GB videokártya.

Nem mellesleg a The Old Blood lazán ment high-on...



2015. aug. 22. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm. Nincs valami olyan dolog beállítva játékon belül ami ezt teszi? Vsync, ilyesmi. Érdekes. Esetleg torrentes a verziód?
2015. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen torrentes, de a felsoroltak közül a Hardline még ugyanúgy torrent-es és max-on pörög. Vsync-ot direkt kikapcsoltam, meg a Haze Flare-t is és a Shadow quality-t is 2048-ra (ennyi?) csökkentettem :) Ja és az Old Blood is torrentes volt de az is jól ment :)
2015. aug. 22. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, mert hiába megy 100 torrentes, ha a 101-esik hibás. Az összes feltört játékban van hiba, csak nem jön ki minden konfigon/másképp tör elő. Vagy vedd meg, vagy tölts le egy másik verziót.
2015. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvenni ezek után nem merem, egy másik verzión lehet elgondolkodom :)
2015. aug. 23. 01:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!