Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoWba szerintetek melyik...

WoWba szerintetek melyik karaktert érdemes most Boostolni?

Figyelt kérdés
Igazából a Rugó, a WW Monk, meg a Feral druida ami jelenleg játékstílusban érdekelne. Mindegyik ugyebár Meele DD, nem tudok dönteni, a Druida jó választás lenne, mert minden role tud lenni, de csak a Feral érdekel. A Monk tetszik de ahogy látom a Noxxic.com alapján elég gyenge ezen a patchen. A Rugó meg alapból tetszik, mindegyik spece, de a Subtlety a jó ebben a patchben, én régen meg még Cata-Mop alatt Assassinationon DPS-eltem vele. És a Boost után még lehet szenvedni a szakmákkal, a Monkra annyi előnye lenne hogy 60 fölötti így szakmával együtt tudom boostolni. Igazából hajlok a rugóra. Bár ahogy látom elég kevés meele-t keresnek a Ragnán. :/

2015. aug. 22. 12:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!