Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol talalok az LCS-rol olyan...

B1nc1 kérdése:

Hol talalok az LCS-rol olyan videokat ahol nem a kommentatorokat hallom, hanem hogy a jatekosok mit beszelnek? Mit mondanak egymasnak. (League of Legends)

Figyelt kérdés
Elinditottunk haverjaimmal egy Ranked Csapatot, es Jungel letemre en vagyok a Shot caller de sajnos nem tudom teljesen, hogyan is kene. Szoval azert szeretnek egy ket pro meccset megnezni, hogy ott hogyan beszelnek, mit mondanak stb.

2015. aug. 22. 06:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyet biztos nem fogsz találni. Közvetítésbe néha beletesznek 1-1perc ilyen adatot, de többet nem hoznak a nyilvánosságra.

Amúgy mit nem értesz rajta? Kb te hozol meg minden döntést ami nem csak az adott játékost befolyásolja, hanem a csapatot.


Te határozod meg mikor mentek az objektivekért és akartok-e értük harcolni. Mikor álltok össze és pusholtok, te állítod fel a csapdákat. Kb minden fontos döntést a shot caller hoz.

2015. aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem hiszem, hogy fogsz találni teljes videót, hiszen az ő oldalukról ritkán vesznek fel teljes mérkőzést. De nagyjából ilyenek mennek: "Go drag, def bot, focus Vayne (a carryt, ugye), turret/tower, get tower, get nexus"...


https://www.youtube.com/watch?v=74NbcTR7d2Y

2015. aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=QaaamsEgf3I


Ez a legtöbb, amit találtam most.

2015. aug. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Èn nem a harcokban menô beszèlgetèsre vagyok kiváncsi, azokat èn is tudom. Inkàbb a laining phase alatti rotàciòkra gondoltam. Vagy a vèdekezôre. Illetve early game-ban ha nagyon veszt az eggyik lane akkor milyen döntèseket hoznak.
2015. aug. 22. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyat fogsz találni. Ez volt a legjobb, amit elő tudtam neked kotorni az internet sötét bugyraiból.
2015. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 savanyújóska ***** válasza:
Az, hogy ott milyen döntéseket hoznak, azt látod azon, hogy hogyan játszanak. Azt meg, hogy hogyan hozzák... Nos azért vannak ők az LCS-ben, mert tudják:D Alapvetően, ha nem vagy biztos magadban, miért te vagy a shot-caller? Nem fogod tudni mindig a legjobb döntést meghozni, ezzel együtt kell élni, de ha nem látod át a játékot, akkor nincs értelme. Alapvetően előttem szépen leírták, mi van, junglerként tied az objective control, figyelned kell a laneket, és a farmolásodat egyeztetni vele, hogy jókor tudj gankelni, etc.
2015. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!