Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs:go Vac Error, mit csináljak...

Bmark424 kérdése:

Cs:go Vac Error, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Eddig akármit is csináltam semmi nem segített, pedig nem egy dologgal próbálkoztam, megcsináltam azt is ami a steam oldalán van róla, de az se segített.Hallottam arról is, hogy ezt nem lehet javítani, új account kell, tudna valaki segíteni? Vagy tényleg kell az új account?
2015. aug. 20. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha VAC ban-t kaptál, akkor egy jó ideig nem tudsz semmilyen játékkal játszani, és minden megvett játéknak a fiókodon búcsút inthetsz. Ez esetben új fiókot csinálhatsz, és újra meg kell venned azokat a játékokat, amikkel játszani akarsz.
2015. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha VAC bant kaptál a cs:go-dra, az örökre időre szól (pontosabban 2999 december 31ig).

Ezt nem tudod kisírni, hogy szedjék le. Emellett ilyenkor a cs:goban elért dolgaidat is zárolják (skinek, ládák, stb), nehogy az legyen veszel egyet 300ért és átrakod rá az összes értékes dolgodat, vagy esetleg eladnád, ha már úgyis rajtakaptak a csaláson.


Azon a steam accounton nem fogsz többet cs:go-zni. Maximum megveszed másik accra.


A tanulság is megvan, ne csaljál, ha csak így tudsz győzni vagy élvezni a játékot, akkor keress másik játékot.

2015. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem Vac bann egy szóval se mondtam, vac error, azaz a számítógépeden valami miatt bem tudsz csatlakozni meccskereső szerverekhezy semmi köze a Vac bannhoz
2015. aug. 21. 11:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemtom mér kell mindjárt rosszra gondolni...
2015. aug. 21. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!