Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sima minecraft 1.8-ra hogyan...

Sima minecraft 1.8-ra hogyan lehet plugin-okat tenni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy minecraft 1.8-ra lehet pluginokat tenni sima egyszemélyes játék módban.

Vagy ez nem valósult meg?



2015. aug. 20. 19:27
 1/5 adventurer111 ***** válasza:
Nem valósult meg.
2015. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia. Részben igazad van. Hogyha futtatsz egy bukkit szervert, ahol nem állítod be a routeren a portátvitelt, akkor tehetsz be pluginokat és csak te tudsz felmenni. Olyan mintha egyjátékosba lenne bent plugin.
2015. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom.

Csak nem tudtam hogy szerver nélkül megy-e de ezek szerint nem.

Köszi a válaszokat

2015. aug. 21. 13:46
 4/5 anonim válasza:
Na már most az egyjátékos módban modok vannak. A bukkit 1.7.10-ig csinálta a szervereket minecrafthoz (nagy sajnálatomra). Pluginokat (esetleg) a Rainbow nevű szerverhez tehetsz be. (Letölthető, bekonfigolt szerver) Az viszont fontos, hogy csak az ő pluginjukat tudod használni, a craftbukkitosokét nem. Ugyanúgy vannak warpok, meg minden, csak néhány parancs más, meg a konfigolás.
2015. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A modolás-t ismerem. Sőt használom is.

Csak jó lett volna ha nem szerverre pluginokat tenni.

2015. aug. 26. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!