Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimben nem minden megölt...

Hunett kérdése:

A Skyrimben nem minden megölt sárkány lelkét kapom meg. Ez valami bug vagy csak bizonyos sárkányok lelkét vehetem el?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 09:32
 1/5 toma9999 ***** válasza:
Valószínűleg ez egy bug mivel az összesét meg kéne kapni a megölése után. Eredeti a skyrim-ed?
2015. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eredeti, steamről
2015. aug. 20. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Előfordul néha, hogy nem adja oda, de elméletileg mindet meg kéne kapnod. Persze nagyobb az esélye tört játéknál, de néha az eredeti is csinál fura dolgokat.
2015. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Drone007 ***** válasza:

Ez már velem is előfordult, méghozzá akkor, amikor egy olyan sárkányt öltem le, akit a játék elején már egyszer kinyírtam.

Mivel a sárkány egy adott helyen tanyázott (nem egy ilyen véletlenül felbukkanó sárkány volt), a program egy idő után újra bepakolta a gémbe, én meg újra meglátogattam azt a helyet, és leöltem a dragonyt, de a lelkét már nem tudtam elszívni.

Szerintem ez történt veled is. Próbálj olyan helyen sárkányt keresni, ahol még nem voltál, hátha ott sikerül. Ha mégsem, akkor bug, valószínűleg a Dragonborn dlc hibája.

2015. aug. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Skyrimben rengeteg bug van. Ezt én is tapasztaltam.

De a legidegesítőbb, amikor Esbern nem hajlandó beszélni, és mindenféle trükkökkel kell ezen a részen átküzdened magad.

2015. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!