Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanksban, mit...

A World of Tanksban, mit jelet a rektelés kifejezés?

Figyelt kérdés
Azt mondja valaki, hogy a match elején lerekteltem meg, hogy rekteljük meg azt a tankot. Mit jelnt?
2015. aug. 19. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Magyarul meg tudná valaki mondani ? Bocs, de nem értem, tehát rekt=roncs?


-hogy a match elején lerekteltem meg, = leroncsoltak csata elején ?


- hogy rekteljük meg azt a tankot. = roncsoljuk meg?


Bocs, de ennek értelmét nem látom át

2015. aug. 19. 23:08
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Azt jelenti, hogy "tizenéves hülyegyerek vagyok, aki baromi menőnek tartja, hogy halandzsa nyelven beszél".
2015. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jófej:D ***** válasza:
Olyasmit jelent hogy elpusztítva, kiiktatva.
2015. aug. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Azt jelenti, hogy "tizenéves hülyegyerek vagyok, aki baromi menőnek tartja, hogy halandzsa nyelven beszél"."


Nagyon poénos ! Igazad van, megy a hatalmas zöld pacsi :-D. Csak azért kérdem, mert amiket beszélnek ők látszólag megértik a chaten csata közben meg a streameken a youtube videokon és én is érteni akarom. Ennyi az egész.


"Olyasmit jelent hogy elpusztítva, kiiktatva."


Akkor viszont nem stimmel az első mondat, amit High-effes Zwack klános srác mondott : Csata elején lerekteltek. Ez azt jelenti, hogy csata elején elpusztították ?????? Ezt akkor mondta, amikor javában gázólt a mezőn a tankjával -.-

2015. aug. 20. 19:32
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából ebben a kérdésben sem értem a magyarázatot http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Itt azt írja az 5-ös : "Igazából olyan játékoknál írják,amikor vkit megölsz,kiírja h get rekt=azaz szoptad,törődj bele"


A mondat alanya alaján, akit kilősz az írja, hogy rekt, de ugyanakkor annak nincs értelme, hogy azt mondja, hogy szoptad, amkor éppen őt lötték ki. Ostobaság és ezt nem értem :/


Egy másik fórumon a "get rekt"-re azt írta valaki, hogy az a dögőlj meget jelenti.


eszerint mindenki rosszúl használja és senki sem érti egyértelműen csak benyögik ?


Tudná valaki reketlni a kéárdést egy OP válasszal ? Hogy stílszerűen fogalmazzak :-D

2015. aug. 20. 19:38
 7/8 Jófej:D ***** válasza:
Rekt – ami a „wrecked” szó szlengesített változata. Jelentése kb.: „alázva vagy” lehet. Manapság mindenre használják, régebben csak a meggondolatlan cselekedetekből adódó haláleseteket jutalmazták vele.
2015. aug. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

rekt... get wrecked rövidítése... kb mikor elbénázod, vagy éppen az ellenség rommálő akkor mondják...

tehát amikor úgymond elbuksz vagy valami ilyesmi... igazából ez egy kifejezés nehéz leírni mit is jelent pontosan, mert erre találták ki a szót:)

és igen fiatalok használják

2015. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!