Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi nem jó a Rome 2-ben?

Mi nem jó a Rome 2-ben?

Figyelt kérdés
ncoreról töltöttem le magyarítást beraktam meg crackeltem nem rég átváltóttam windows 10-re de ma vissza váltóttam mert aztr mondták hogy a tört játékokat tiltja a 10. De itt is az a próbléma fordult elő hogy ha több játékos módba belépek nem tudok a game onlinre menni csak helyin de ott meg nem tudok hostolni. És az egyik ismerősőm ugyan ezt telepítette és neki több frakciója is van én ha egyet kis is végeztem nem válik új elérhetővé ezek miért vannak mit csináljak? Segítség!!! Nagyon fontos lenne minden tippet meghallgatok!!!

2015. aug. 19. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A tört játékhoz a játék szerverére kell rákapcsolódni. Vagyis a netre kell felmenned, ott a szerver azonosítja a játékhoz megadott cd kulcsodat (ami ugye nincs, mert tört), és ezért ledob. A crackelt verzió meg kb alapból tiltja a multit pontosan ezért.


Amúgy minek mindenkinek magyarítás? Legalább ragadna valami rátok angolból. Valószínűleg pont a magyarítás a baja, mert manapság eredeti játékokra tervezik a magyarítást, annak meg kell a szerver csatlakozás. Mivel tört verziód van, nem tud felmenni oda, ahova kéne ez meg megakasztja a magyarítási scripteket és szépen bebuggol az egész.


Vedd meg eredetiben vagy maradsz a tört angolnál.

2015. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. De az egyik ismerősőmnek ugyan ez van és ő tud szervert hostolni meg több provinciából választhat ahogy a kérdésben leírtam és neki is ugyan ez a játék meg crackelt is.
2015. aug. 19. 19:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha ennyire ezt hajtogatod akkor gondolom állandóan minden játékot megveszel mert neked olyan sok pénzed van. És eszedbe sem jut hogy valaki csak kipróbálná hogy eldöntse akar e vele játszani én ki akartam próbálni azt is és utána talán megveszem. De tudod vannak olyan emberek akiknek nincs sok pénze vagy másra kell így nem tud játékot venni.
2015. aug. 30. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!