Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V - The Big Score (Xbox...

GTA V - The Big Score (Xbox 260) tippek?

Figyelt kérdés

3 óra 40 percet töltöttem el ezzel a küldetéssel teljesen eredménytelenül. Az első rész könnyű, kijutottam, leszedtem a zsarukat. Aztán Trevor részénél elakadtam. Az a barom Lester csak pofázik, de nem lövi őket, a max. 3 volt amit le tudott szedni, egy még mindig maradt, és sikertelen lett a küldetés.


Milyen stratégiát alkalmazzak? Az elsőt le tudja szedni rögtön az RPG-vel, viszont a többi mindig eltűnik a szemem elől, mire megtalálom őket a szélerőműveknél már bukhatom az egészet... Horror irányítani a helikoptert...



2015. aug. 18. 21:42
 1/2 A kérdező kommentje:
360, ezt elírtam :D
2015. aug. 18. 21:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig nem nehéz. Miután kilövöd az elsőt, utána a szálerőművek között manőverezve kell kilőni a többit.


A lényeg, hogy a másik a felbérelt sofőröd által vezetett helikoptert figyeld és kövesd, mert azt üldözi majd a többi.


De itt egy gameplay is:


https://www.youtube.com/watch?v=Izls82FGIXc

2015. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!