Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3 alapjáték kiegészítőv...

Lerquiy kérdése:

Diablo 3 alapjáték kiegészítővel együtt hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

Rákerestem de csak külön-külön találtam meg. Nekem egyben kellene. Úgy tudom 10.000 Ft. körül van. Bankkártyás fizetést el tudom intézni de sokkal jobb lenne ha kiszállítanák és papírpénzben ki tudnám fizetni átvételkor.

Főképp olyanoktól várok választ akik már megvették, örülnék linkeknek és tapasztalatoknak, hogy mennyi időt kell rá várni, ilyesmik.

Köszi előre is a választ/válaszokat.



2015. aug. 18. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Külön külön lehet egyenlőre csak, és elég durva ára van.
2015. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy külön-külön kerülnek 20 euróba, együtt drágább.

2015. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. 1.5 hónapja csúsztál le a Blizz-store akcióról, akkor lehetett egybe megvenni a kettőt 119990-ért.
2015. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na jó... ha együtt nem lehet megvenni akkor ez mi?

[link]


Kicsivel miután kiírtam a kérdés ezt találtam. Igaz, hogy bankkártyás kifetés és nem fizikai árú de az ár nagyon kedvező a blizzard-éhoz képest. Ha jól számolom ezzel 5000 Ft-ot spórolok meg mintha a battle.net-eset venném meg.

2015. aug. 19. 08:23
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, együtt 13 ezer, külön külön meg 12 ezer, ez aztán az üzlet.
2015. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!