Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a Skyrimben a maximum szint?

Hunett kérdése:

Mi a Skyrimben a maximum szint?

Figyelt kérdés
81 vagy lehet följebb menni?

2015. aug. 17. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
1.9 es patchel vagy a dragonborn dlc vel lehet valamivel feljebb menni, de csak akkor ha hajlandó vagy kb újrarakni a skill treedet. De alapból 81, ez amolyan kiskapu:D Ja meg moddal is lehet.
2015. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik skill eléri a 100at akkor megnyílik a legendary funkció. Ami annyit tesz hogy visszaállítja 15ösre és visszakapod az elköltött pontokat. Így gyakorlatilag mindig fejlődsz, és ha jól tudom ezáltal nincs maximum szint.
2015. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha eléred a 100at alapból ez nem nyílik meg, csak a dragonborn dlcvel mainquest végén kapsz lehetőséget ezeknek az átvariálására...ha ilyen egyszerű lenne mindenki ezt csinálná:D Persze az is lehet, hogy tévedek...de alapból nekem még sose nyílt meg legendary funkció attól még mert 100as lett egy skillem
2015. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Visszarakja 15ösre azt a skillt amivel annyit vesződtem?! Mekkora hülyeség! Még akkor se éri meg ha visszakapod a perkpontokat.

De a válaszokat köszönöm

2015. aug. 18. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem behozta a legendary funkciót, pedig még High Hrothgar-ban sem voltam :D
2015. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak én vagyok figyelmetlen:D
2015. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!