Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator 2 steames...

MerryChristmas kérdése:

Euro Truck Simulator 2 steames cd-key?

Figyelt kérdés
Euro Truck Simulator 2-höz ha veszek steames cd key-t, de a játék nincs meg a gépemen akkor simán letölthetek egyet torrentel pl:Ncore-ról és az ugyan olyan lesz mintha megvettem volna a játékot? Mert ugyébár a kódot aktiválom és az olyan mintha megvettem volna a játékot. :DD (bocsi de én nem nagyon vágom az ilyen dolgokat csak multiplayerben akarok játszani és ahhoz meg kell vegyem, de a játékot magát nem találom sehol semmilyen boltba csak steamos cd key-ek vannak. )

2015. aug. 16. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Beregeled Steamen, és a Steamen keresztül letöltöd... Steamen minden játék letölthető.
2015. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
akkor steamen kell aktiválni! És azonnal az Ets2-t fogja szedni
2015. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha veszel egy Steam key-t, azt eleve a Steamen kell aktiválnod, ahol még az aktiválás végén felajánlja, hogy telepíti azonnal, csak meg kell adnod a helyet. És letölti. Ezek után bekerül a Steam könyvtáradba, ahol a jobb klikkel elérhető menüben bármikor törölhető a gépedről, valamint később újra telepíthető. Többé nem lesz szükséged a telepítő kulcsra, az csak az aktiváláshoz kell.


Egyébként, Steamen is meg lehet venni egész nyugodtan, ott a legbiztosabb, viszont ott 19,99€ (kb. 6300 Ft). Esetleg egyéb online boltban, ha merészebb vagy, ott olcsóbb. (Itt pl. 5,60€ (kb. 1700 Ft): [link] )

2015. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :)
2015. aug. 16. 23:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!