Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » War Thunderben a tankoknál...

War Thunderben a tankoknál amerika vagy német?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 14:02
 1/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Személy szerint német, egyébként szerintem ha napi 1x is de érdemes a másik oldallal is játszogatni, legalább nagyjából ki ismered a tankokat.
2015. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi csak az a baj hogy nem tudok dönteni és igy mindkettővel játszok de így nem haladok semmit.
2015. aug. 13. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:

A németek tier 5-ben sz*rok.. Kivéve a leo 1-et, az tetszetős jószág :) Tier 4-ben a tiger 2 H erős, szemből csak a tornyodat verik be meg a hasadat. Alacsonyabb tierben igazából mindegy. Bár a t34-ek mintha dominálnának mióta megvariálták az apcr lőszereket.

Az amcsik alacsonyabb tierben nem a legjobbak majd az A3-as shermanoktól kezdve lesz normális (pl e2) T32 egy tier 4 be rejtett tier 5-ös tank, a pattonok lehetének jobbak, bár az m60 nagyon is jó. M103 is nagyon jó. Igazából M103-nak, M60-nak elfogadható páncélja van és mellé túl jó ágyújuk. Én ha lehetne németet kezdenék a leo 1 taktikázósnak tűnik nem op, de jó tank. Még idén jönnek a britek is, ezt is tartsd szem előtt.

2015. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2015. aug. 13. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Arcadeban igazából mindegy. Panzer III / IV, vagy Tier/Rank II felett kezd fura lenni a német oldal. Tapasztalataim szerint amíg nem jönnek be a 88'-as lövegcsövek (Tigris, Vadászpárduc), addig néha csak egy görcsölés a német oldal. Amcsi oldalon meg többet kell böjtölni egy tankért, mint német oldalon. Brit tankok fizetősek...Oroszok jók, mondjuk nem meglepő módon, hisz orosz játék...


Én nem tartom túl jónak, hogy Battle raing +1 a játék működése. Pl. a Vadászpárducom ellen simán jönnek már Vadásztigrisek, T-44-esek, de már Leo 1-et is láttam. Irreális néha. De valamikor meg KV-2-re lövöldözök vele, ki érti ezt.

2015. nov. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!