Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanksban lehet ilyet?

World of Tanksban lehet ilyet?

Figyelt kérdés
WOTban van barátlistám. Nem szeretem, hogy mindenki látja, hogy mikor vagyok fennt (hagyjuk, hogy miért nem szeretem). Hogy lehet beállítani, hogy ne lássák, hogy online vagyok e? (Anélkül, hogy ki kéne tenni az illetőt a barátlistából!)
2015. aug. 13. 11:54
 1/2 Trevor. ***** válasza:
Szerintem sehogy. Én se szeretem, hogy mindig látják. Esetleg az segíthet, hogy tiltólistára rakod arra az időre, amíg nem szeretnéd, hogy lássanak (nem próbáltam, csak tipp).
2015. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tiltólistára rakod őket, letörlöd magadat az ő barátlistájukról. Ha meg van olyan ember a barátlistádon akit nem szeretnél, hogy lássa mikor vagy online töröld le..Ha meg sh/cw stb miatt van ez a hercehurca, olyankor ne játssz :)
2015. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!