Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim kérdés Bajtársakkal...

Fodor Vajk kérdése:

Skyrim kérdés Bajtársakkal kapcsolatban (? )

Figyelt kérdés
Annyi lenne a problémám hogy végeztem a Küldetésekkel legyőztem Kodlaf farkasszellemét és nem találom Vilkas-t és Farkas-t,Aelát elvettwm feleségül de a ceremónia közepén lelépett és azóta őt sem láttam se Jorrvask-ban sem otthon. Valami tipp?

#Skyrim #Jorrvask
2015. aug. 12. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet bug! nekem egyszer olyan volt h egy küldetés során követnem kellett Aelát. a küldetés jelzője (nemtom mi a neve) azt jelezte h kint van, whiterunon túl de ha kimentem azt jelezte h bent van. nos ekkor jött egy kis csalás. átrepültem a falon és mentem mendegéltem a légüres térben és hopp ott volt Aela a semmi közepén, ott kószafaszált egyedül. másik npc-vel is hasonlóan jártam csak az meg egy nagy sziklába volt beleszorulva :/ sajnos elég bugos a játék, ha van régebbi mentésed próbáld meg h vissza töltöd és később hátha nem lesz ilyen probláma!
2015. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!