Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metro 2033 Hibát észlelt?!

Metro 2033 Hibát észlelt?!

Figyelt kérdés

Sziasztok letöltöttem a metro 2033-at és amikor elinditom akkor 2-3 mp múlva kilép és kiirja hogy hibát észlelt ezért leállt...Mi lehet a baj?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 10. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
rossz a crack, rosszul telepítetted, Miscosoft Visual C++ Redistribute valamelyik hiányzik, nincs fent a directX, rosszul van felrakva vagy hiányzik a videokártya driver. Elég sok baja lehet.
2015. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyenez a hiba volt nálam is. Mint kiderült, a videokártya illesztőprogramjával volt baj, amit természetesen frissítettem, és hát sajnos visszajött a hiba. De a legtöbbször ilyen üzenettel dobott ki. Nem jöttem rá a megoldásra, rengeteget olvastam pedig. Végül sajnos nem játszottam a játékkal. Sokan írták még a memóriát, mint hibaokot, de mondom, nem sikerült megoldani. Az biztos, hogy ez egy biztonsági kiléptetés, melynek célja, hogy megakadályozza, hogy valamelyik hardwer megsérüljön.
2015. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Pedig régen elindult nem tudom akkor mit csináltam

Utolsó:te is letöltötted vagy megvetted?

2015. aug. 11. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerinted? ;)


Igen, ezekkel a torrent játékokkal az a gond, hogy nem mindig működnek.

2015. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még azt vettem észre hogy ha újra inditom a gépet és utána inditom a játékot akkor nem 2-3 mp után lé ki hanem 15-20 mp után:D
2015. aug. 11. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nálam is megvolt. :D Volt, hogy 20-30 percet zavartalanul játszottam vele. Hát képzeld el az arcom, mikor beletemetkezem a játékba, és kidob. :D
2015. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!