Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks xbox360?

World of Tanks xbox360?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van,hogy a az xbox live folyamatosan megszakad/kidobál mikor játszanék/patchelném.Már újra raktam,gyorsírótárat töröltem. Sokan mondják hogy kábelnettel(wifi helyett)működik..a box kábelre van kötve,szóval ez nem lehet baj. Sehol nem találok megoldást a problémámra,mindenhol csak találgatnak,de azok az ötletek is olyanok amiket már próbáltam,és nem vállt be...Csak a WoT-nál fordul elő ez a probléma. Előre is köszönöm a segítséget,hátha már ma csatába tudok menni :)))!

2015. aug. 9. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem is néha ledobál mikor gta onlinozok de ez a kábeles netnél is előfordul. de ha egy nap nagyon sokszor előfordul akk lehet h mindig egy pillanatra meg szakad a net vagy a wifi szar.
2015. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!