Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti játszotok még a WoW-val?

I.B.T. kérdése:

Ti játszotok még a WoW-val?

Figyelt kérdés

Taurira értem. Régen nem játszottam már rajta és kedvet kaptam hozzá. Mik a tapasztalatotok mostanság? Sokan játszanak még vele? Esetleg váltottatok ás játékra?


Érdemes még játszani vele?



2015. aug. 9. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5000 ember van átlagban csak a Taurin tehát gondolom igen. Elvileg Cataclysm megy már rajta, mondjuk bejelentették az új Kieget a Blizzardnál, szóval hamarosan újra 3 kieg távolság lessz! :D
2015. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a problémám ezzel a játékkal, hogy maradinak érzem. Főleg a grafikája nem tetszik. Nem azt mondom h rossz csak nem is tudom.
2015. aug. 9. 15:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül ettől toronymagasan a legelitebb MMORPG, még ha le is van mára butítva. Mellesleg a WOD kiegészítő tartalmaz egy vizuális updatet is.


Egyébként a Wildstar sem valami szép grafikailag, még is a PVE contentje miatt a wow után talán a legjobb mmorpg.

2015. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy tört wowot ne hasonlítsunk az eredetihez. Fényévekkel el van maradva akármelyik tört az rendeshez képest.
2015. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Soha sem játszottam vele, egy kipróbálást leszámítva.
2015. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, én belefogtam egy tauren paladinba (a "hordásköcsög" felkiáltásokkal mást bombázzatok, kösz), és egész élvezhető. Viszont ha átmegy MoP-ra vagy WoD-ra (ami amúgy kizárt, ezek még évekkel a megjelenés után is bughalmok törtön), akkor én valószínűleg kimaradok belőle, a gépem nem viszi Cata felett. Úgyhogy ja, érdemes még belekezdeni, húzd fel ameddig tudod, így nyáron, és majd év közben élvezet lesz, hogy nem azért nem alszol, mert szintet akarsz lépni, hanem mert olyan hosszú a raid ;)
2015. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem volt konkurenciája, játszottam az eredeti WoW-al, de amióta itt a Guild Wars 2, RIFT, TERA, Neverwinter, The Secret World, azóta ki van zárva, hogy én még egyszer havidíjat fizessek MMO-ért.
2015. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

azaz igazság, hogy így nem az igazi. Törtön olyan mintha a 4 ízű jégkrémből csak az egyik ízt kóstolhatnád meg de csak egy nyalásra.

AMiket az előzőekben felsoroltál azokról tudnál írni néhány dolgot? Fizetős-nem fizetős, wowhoz képest az összetettség (terület, skillek, stb) mennyire van kidolgozva, stb.


Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz.

2015. aug. 9. 20:35
 9/11 A kérdező kommentje:
GW2-t nem igazán vinné a gépem.
2015. aug. 9. 20:36
 10/11 anonim ***** válasza:
GW2 egy rettenetesen jó játék lenne, ha nem a semmiért kellene farmolni. Egyedül a legendary farm ér valamit, kb 1-1,5 hónap alatt az is megvan, a többi mind dekoráció.
2015. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!