Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baj a Sims 4-el?

Mi a baj a Sims 4-el?

Figyelt kérdés

Már szinte csak simeket csinálok, de nagyon szeretnék már játszani is velük.Az a helyzet hogy ha elkezdek játszani, akadozik, utána 5-10perc mulva lefagy és kilép.Azt hittem, hogy mivel ez a játék a gyengébb gépeken is jól megy, nem fog szaggatni, vagy lefagyni, de tévedtem.Nagyon sokat vártam a játékra...

Mit csináljak hogy jó legyen?



2015. aug. 9. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:

szia.

előrszőr is add meg a géped adatait vga,cpu,ram

itt a gépigénye: [link]

továbbá alapjáték vagy már update-lt? mert alapjáték még nagyon bugos szóval lehet az a baj. nekem az 1.7.65 update-el tökéletesen megy, minden maxon és semmi hiba de ha csak alap akkor frissitsd mert akkor az lehet a baj hogy sok a bug.

továbbá eredeti vagy ncore-s?

esetleg még adj neki rendszergazdai jogot...

2015. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia

Köszönöm a választ, de nem értek a gépekhez, ugyhogy nem tudom megadni a gép adatait.Nem is az enyém.A játék ereteti, és igen frissitettem.

2015. aug. 9. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:

értem. akkor mikor és mennyiért vettétek? hogy kor/ár alapján nagyjából be tudjam lőni hogy bírja-e...

esetleg tudsz más játékokat is mondani amit visz max grafikán fagyás,crash minden hiba nélkül a gépetek?

2015. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Néhány hete rendeltük netről

Lejben fizettünk, 170 lej volt azt hiszem.

2015. aug. 9. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
okés xD és 1 lej mennyi forintban? de mind1 számoltam dollárban(attól biztos kevesebb) de így is durván 50 ezer jött ki szóval elég olcsó gép de elv. vinnie kellene még ha min. grafikán is. de pontos gépadatok nélkül csak annyit tudok mondani hogy lehet vmi gyenge hozzá vagy épp nem támogatott és azért.
2015. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs, félreértettem, a játékot vettük annyiért, nem a gépet.
2015. aug. 9. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!