Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Last of Us-nek van...

A The Last of Us-nek van második része?

Figyelt kérdés
Engem eléggé meglepett, amikor hirtelen vége szakadt. Mert azt a hatórás filmet csak végigpörgettem, de értettem mindent. Csak a vége nem egészen stim. Most akkor meg lettek mentve az emberek, vagy meg lesznek. Mert asszem Joel valamit talált arról, hogy nem csak Ellie immunis a harapásokkal szemben. Valaki?

2015. aug. 8. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak The Last of Us Remastered van (ha jól tudom csak felújított változata az egynek, de ha tévedek javítsatok ki)
2015. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mester SzabolcsKAH válasza:
Hát én végig játszottam, de ilyen nem volt hogy joel talált még valakit. Ellie volt az egyetlen: SPOILER: (AKI NEM JÁTSZOTTA VÉGIG NE OLVASSA EL) szóval eliet kimentette és ilyen lehetetlen módon le mészárolt mindenkit és szerintem ezután vissza ment a testvéréhez de ez nem derült ki. Amúgy van DLC, Left Behinds, A remastered tartalmazza, ps3-hoz store külön meg kell venni.
2015. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. aug. 9. 08:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!