Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik a minecrafthoz hasonló...

Létezik a minecrafthoz hasonló játék?

Figyelt kérdés

Olyan játékot keresek amiben szabadon lehet bárhol,bármit építeni. Ahol magamnak kell/lehet megszerezni,elkészíteni az alapanyagokat és ezközöket.(kivéve ha van kreatív mód mint a minecraftban)

Lehessen enni,inni, vadászni, földet művelni,állatokat tenyészteni.

Szoval lényegében egy túlélős játékot keresek.

De jó lenne ha az építési lehetőségek nagyobbak lennének mint a minecraftban.

Hogy ne csak kockákból álljon az egész hanem legyen széles a választék.

Ha tudtok olyan játékot amiben nincs meg minden amit írtam lecci annak a nevét is írjátok le. És mellé azt hogy mi nincs meg benne vagy mit nem lehet csinálni benne.

Köszöszönöm a segítséget.

Az értelmes válaszolóknak megy a zöld kéz 😁



2015. aug. 7. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
The forest
2015. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

The forestet azért nem hasonlítanám a minecrafthoz, ott azért sokkal korlátoltabbak a lehetőségek viszont az is egy remek játék!!! próbáld ki és meglátod :D


ami hasonlít a minecrafthoz az a terraria, lehet ismered!

oldalnézetes (ettől függetlenül baromi jó játék), enni inni nem nagyon kell/lehet persze vannak varázsitalok, állatok is vannak benne de azokat inkább vitrinbe tudod zárni (amikkel eddig találkoztam: pingvin, mókus, nyúl, hernyó, giliszta, különböző lepkék, bogarak, madárból is van egy pár, van aranynyúl, aranymókus, aranymadár, ezek ritkák, továbbá van a goldenfish ami sétál a parton amikor esik az eső, nagyon cuki!!!!!!!)


építeni kb ugyan olyan szabadon tudsz mint a minecraftban annyi különbséggel h itt van határa a pályának. ha a legnagyobb méretet állítod be akkor hatalmas a pálya és egyedül singleben ki se tudod használni rendesen!!! :D ja itt is kockákból, vagyis inkább blokkokból áll minden.

ami miatt nekem jobban bejön mint a minecraft:


-rengeteg boss van, nagyon erősek szóval van kihívás rendesen, főleg az utolsónál!!! :D


-sok ellenséges egység, zombik, ufók, farkasemberek, unikornisok, óriás kukacfélék, hatalmas teknősök és bogarak, cápa, egyéb fura lény, tényleg rengeteg van :D


-craftolható cuccok!!! rengeteg van!! több mint a minecraftban! mivel itt több ércféleség van így a craftolható cuccok száma is jelentősen több. kardok, csákányok, blokkok, bútorok, használati tárgyak, fegyverek, van minden! sőt olyan cuccok is vannak amiket kombinálhatsz és egy 3. cucc jön létre. azt megint kombinálod valamivel és megint van egy jobb cuccod :D nagyon összetett játék!


-pénz és kereskedők! itt nem úgy van mint a minecraftban h vannak NPC-k és akkor azok csak úgy vannak, 1-2től tudsz jó cuccot cserélni.. nem. itt az NPC bizonyos feltételek mellett költöznek be a te kis kuckódba. külön szoba kell nekik benne bútorral. van aki akk jön miután legyőzted az első bossodat, van aki csak fekszik a tengeren és fütyürészik, van aki a goblin hadsereg után jön stb stb, és mind különféle cuccokat árul, mind nagyon hasznos! :D fizetni pénzzel tudsz. a pénzt tárgyak eladásával szerzed vagy ha ölöd az ellenséged, azok is dobnak pénzt. de vannak ládák, köcsögök amiket szétverhetsz és abból is nyerhetsz egy kis pénzt. a pénznek 4 címlete van: a legkisebb a bronz, aztán az ezüst, arany és végül a platina. a váltóérték 100, vagyis 1 platina 100 arany, 1 arany 100 ezüst, 1 ezüst 100 bronz.

fegyverek közül felsorolok párat: gépfegyver, lézerkard(!), lézerpisztoly, yoyo (ne nézd le, erős fegyó!), kardok, lándzsák, van dárda is amit ellehet dobni, ágyú, éss a többi legyen meglepetés :P (na jó még a portal gun-t elárulom :P)

páncélzatból is rengeteg van az ércek miatt.

vannak ruházatok is amiket úgy is felvehetsz ha van rajtad páncél, tehát megmarad a védelmed viszont úgy nézel ki mint egy nindzsa vagy mint egy szerzetes stb :D ruhából is rengeteg van!


még annyit hogy a játékot 2 főbb részre lehet osztani, pre-hard mód és hard mód. ez azt jelenti h bizonyos ércek, bossok, NPC-k, ellenségek stb csak akkor jelennek meg miután legyőzted az alvilágban (igen ilyen is van és nem teleporttal mész hanem szimplán leásol jóóóó mélyre!) megölöd a Wall of Flasht!

nagyjából ennyi, bocs ha hosszú lett, ha bármi kérdésed van a játékkal kapcsolatban akkor nyugodtan szólj/írj, segítek :)

2015. aug. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
uh azt kihagytam hogy a terrariában nincs redstone és a 2D-s nézet miatt nem is lehet olyan jó rendszereket kiépíteni! DE van wire ami helyettesíti a redstonet, lehet vele pl vízalatti bázishoz bejáratot csinálni, kiszivattyúztathatod a beömlő vizet :D vagy vannak csapdák amik nyilakat lőnek vagy pl tüzet, ezeket is ezzel tudod használni + vannak hozzá különféle kapcsolók meg időzítők :)
2015. aug. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi. De engem a 3D-s jtékok jobban érdekelnek mivel abban az épületeket jobban meg lehet tervezni.

De mindenkinek ment a zöld kéz

Írjatok még játékokat.

2015. aug. 8. 08:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Craft the world vagy valami hasonló nevű, nemrég jött ki.
2015. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok

a craft the world is oldalnézetes, nem olyan pixelhalmazos mint a minecraft vagy a terraria de az is megér egy misét. nekem tetszett de hamar ráuntam, nincs benne annyi lehetőség mint a másik 2ben :/

2015. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Conan Exiles, Rust, Don't Starve ( ez nem annyira olyan de hasonló)
2017. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tekkit a Minecraft bővített vàltozata. Van benne olaj, àram, és hasonló szuper dolgok. Ha jól emlékszem fegyverek és jàrművek is. Nekem túl sok volt de ha màr unod a sima Minecraft világát akkor érdemes kipróbálnod. Én egy szétmodolt minecraftnak mondanám. Mint pl a GTA San Andreas MTA szervereit. Az alap jó de a modolt jobb főleg ha nem neked kell szenvedned a módok csinálàsával/berakásával.
2021. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!