Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV-ben miért mindig ugyan...

GTA IV-ben miért mindig ugyan olyanok a kocsik modoláskor?

Figyelt kérdés
Én a kocsik modolásához minden GTA esetében a gtaall.com-ot használom. Mindig tökéletesen működnek a modok, viszont mikor GTA IV-be berakok egy ilyen modot, akkor nagyon kevés kocsi lesz az utcán, és amik kint járkálnak, mindegyik az amit modoltam. Tudnátok segíteni ez ügyben?

2015. aug. 7. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A modolt kocsi maga működik?Megváltozik a kinézete?

A kevés jármű nézd meg a grafika beállításokat ott van hogy autók sürüsége

2015. aug. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, megváltozik, nagyon szépen működik. Az a probléma, hogy elég gyengusz a gépem és nem tudom állítani a grafikát.
2015. aug. 8. 08:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajna a gta 4 nagyon rosszul lett optimalizálva

Amelyik gépen akar elmegy amelyiken nem akar nem megy el.

Vagy erősebb gép kell vagy ne modold.Nekem is megvan a gépigénye de mégis 1-2 modolt kocsi után akadozik


Esetleg ajánlok egy másik oldalt


gamemodding.net


itt automatán telepíti a modokat és automatán veszi ki őket.Csak telepítéskor figyelj oda mert néhány dologról el kell venni a pipát mert minden orosz szutykot rátölt a gépedre:)

2015. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!