Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet MesterMC-ben 1...

Gyula0123456 kérdése:

Hogy lehet MesterMC-ben 1 playerben LAN-ra, meghívni, játékosokat?

Figyelt kérdés
1playerben a wordomat megnyitottam lanra, de azt nem tudom, hogy hogy kell elérni, hogy más játékosok be tudjanak menni a világomba...

#PC #játék #LAN #MesterMC #MesterMC LAN
2015. aug. 6. 14:38
 1/1 anonim válasza:

A LAN rövidítése Local Area Network, tehát kis területre van a kiterjedése (pl ha van a házadban WiFi, akkor a házban lévő összes olyan eszköz (telefon, gép, stb...) mely erre a WiFi-re van csatlakozva, egy hálózaton van, ez egy LAN hálózat).

Ahhoz, hogy egyjátékos módban egy LAN világot más is lásson, ahhoz ugyan arra a hálózatra kell csatlakoznia, mint amin te vagy, tehát ha egy haveroddal akarsz LANozni akkor vagy hívd át magadhoz (és hozzon magával egy laptopot amiről fel tud lépni), vagy csinálj egy saját szervert (ha ezzel kapcsolatban van kérdésed, nyugodtan kérdezz, szívesen válaszolok).

Remélem tudtam segíteni!

2015. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!