Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki használta már a Cheat...

Valaki használta már a Cheat Engine programot?

Figyelt kérdés
...és ha igen, bevált? Volt olyan akit kitiltottak a játékból amelyiken kipróbálta a csalást? Én jelen esetben ezt a Star Stable Online-al próbálnám ki csak félek, hogy bannolnának. (van rá esély) Viszont valaki írta egy helyen azt is, hogy nem bannolták... Nem tudom ez mennyire igaz. Vagy ha esetleg egy másik karakteremen kipróbálom a csalást, attól még a másikon is meg tudom csinálni? Kinek milyen tapasztalta van ezzel kapcsolatban? (Nem feltétlenül csak a Star Stable Online-al kapcsolatosan.)

2015. aug. 4. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:

a cheat engine csak single jatekokban mukodik mivel csak ott tudja atirni a jatekot.

nem fogsz tudni csalni SSO-n

2015. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Több játékhoz is használtam már, olyan 90%-ban vált be, a maradék az verzió inkompatibilitás, vagy hibás script. Persze mindez egyjátékos módban. Aki online vagy bármilyen multiplayer játékokban szeretne csalni, az forduljon kérdéseivel, illetve kéréseivel a legközelebbi téglafalhoz.
2015. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után én is rájöttem, hogy online játékkal nem tudom megvalósítani, hiszen a belső rendszer tárolja az adatokat. Csak láttam egy videót, amiben az SSO-val meg tudták csinálni ezzel a módszerrel, de abban biztos volt valami csavar.
2015. aug. 5. 13:21
 4/8 A kérdező kommentje:
A program letöltése után letiltottak az SSO-ról (1 évre) Én mondtam, hogy nem követtem el a csalást, csak letöltöttem. (na meg hát ezt több játéknál lehet alkalmazni, nem csak a Star Stable-nél) A supportban azt mondták, ha letörlöm a programot, akkor feloldják a fiókomat, mivel még ez volt az első eset. Ma kaptam a választ e-mail-ben, hogy feloldották a fiókomat és fel mentem játszani. Így egy hétig nem tudtam felmenni, de mára ugyebár megoldódott. Szóval hogy ha már a letöltése miatt letilt (erre rákérdeztem és azt mondták, hogy annyira fejlett a rendszer, hogy az aki letölti, azt már automatikusan letiltja.-szerintem ez egy picit túlzás, mert tényleg nem biztos, hogy az SSO miatt tölti le valaki-)
2015. aug. 13. 11:26
 5/8 A kérdező kommentje:
*Szóval hogy ha már a letöltése miatt letilt, akkor mi van azzal aki csal is vele? Vagy azt is csak 1 évre?
2015. aug. 13. 11:27
 6/8 anonim válasza:
NE HASZNÁLD!!!Nekem egy ismerösöm telepítette,pedig kértem,hogy ne tegye és zárolták a fiókomat.
2015. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mikor zárolták? Mert ha még első alkalommal történik szabálysértés és letörlöd a programot, akkor feloldják (legalábbis nekem így volt) ha ez még nem rég volt, akkor szerintem írj a supportnak, ha eddig még nem tetted meg
2015. aug. 16. 13:46
 8/8 anonim válasza:
Már feloldották.
2015. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!