Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miben jobb az eredeti minecraft?

Miben jobb az eredeti minecraft?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 21:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát igazából ez egy szinte teljesen morális kérdés. Ha úgy érzed, hogy 100 órákat fogsz vele játszani, akkor támogasd ennyivel a fejlesztőket. Ha 2 hét után megunod, akkor ne.

Én is utólag vettem meg a CS 1.6-ot és a CS:GO-t. Mostanában alig játszok velük, viszont tört 1.6-ban volt rengeteg óra játékidőm, és úgy gondoltam hogy ezt a 4-5000-ret megérdemli ez a két játék.

2015. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a modolásnál jobb. Én így minecraftozom: 1. Letöltöttem a Legendary MC klienst, mert az az egyik legjobb tört kliens. 2. Letöltöttem a skaiacraft launchert, ami snapshotokat, modokat, és hackeket is el tud indítani 3. Am most kijött az 1.9 snapshot, én ki is próbáltam, elég ratyi.

4. Nagyon jó megoldás ez szerintem :) Majdnem mindent lehet vele, amit egy eredetivel tudsz :) Kivéve skin, de az engem nem érdekel.

2015. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nagyon eredetit akarsz, 6000 forintot csak megér... Én 2012 óta minecraftozom, mindig találtam jó tört klienst. :)
2015. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Jófej:D ***** válasza:

Ha normális klienst használsz (pl team extreme) akkor csak abban különbözik hogy nincs skined és nem mehetsz fel olyan szerverekre ahol csak eredetivel lehet. Nem tudom miért írták hogy a snapshotokkal törtnél szívni kell, a fent említett klienssel én mindig el tudtam érni a legújjabbakat, pint mint az eredetivel.

Ha tetszik egy játék és mint már

2015. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Jófej:D ***** válasza:

(Véletlen elküldtem)

...és mint már írták ha 100 órákat ölsz bele nyugodtan megveheted hogy támogasd a fejlesztőket.

2015. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

És ha megveszem akkor könnyebb lesz szerveren játszani?

Úgy értem hogy akkor is bérelnem kell egy szervert ?

2015. aug. 4. 00:51
 17/19 Jófej:D ***** válasza:
Akkor is bérelni kell.
2015. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#16 vagy csinálsz egy bukkit/hamachi szervert.
2015. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ez mekkora buz*ság a ku*va annyukat
2015. aug. 4. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!