Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol találok Metin2 jáde kohót...

Hol találok Metin2 jáde kohót Orion szerveren?

Figyelt kérdés
Végignéztem szerintem minden mapot de nem találtam, ugyanakkor láttam hogy árulnak boltban jádét.

2015. aug. 2. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
nem néztél végig minden mappot akkor, 3-3-3 mapot kell végig nézned, piros-kék-sárga map1 map2 + az átkozott állatos mapot. Nem játszom orionon, de ez a 9 map közül valamelyik céh csinált jádét
2015. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. aug. 2. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik céhtelken tudsz jádét is kohózni... Annyi hogy nincs az a +10% esély... De attól még tudsz kohózni máshol is. Pl. az ében kohász annyiból jó, hogy az ébenfára +10%esélyt ad... De attól még ében kohásznál tudsz mennyeit meg mindent. Ugyan úgy megcsinálja.
2015. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Metin2, még mindig van aki játszik a valaha készült legrosszabb MMORPGvel?
2015. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Milyen karaktered van kérdező meg hányas? Leírod privátban?
2015. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es, még mindig adnak hülye válaszokat ezen az oldalon?mert nagyon úgy tűnik...
2015. aug. 3. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!