Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Androidra jo jatekok?

Androidra jo jatekok?

Figyelt kérdés

Tudnatok Androidra jo jatekokat irni? Lehetoleg legyen fent play aruhazon.

Johet minden kategoria csak ne legyen nagyobb 200 mb t nal. ( keresgeltem csak a play aruhaz tele van szemetel es nehez egy normalis jatekot talalni)

Kis bemutatot irjatok a jatekrol;D mirol szol stb:)

Koszi elore!



2015. aug. 1. 17:42
 1/9 anonim válasza:
Summoners war :D
2015. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszi:) megneztem lehet belevagok:D

Johet meg.

2015. aug. 1. 23:41
 3/9 anonim válasza:

Shakes and Fidget?

Esetleg ha kell keresd meg netem apokoli szomszédokat nekem megvan

2015. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Shakest sokat nyomtam de elkurtak a telos verziot... Ezert repult a telorol. Pokoli szomszedok:D regi szep emlekek:D
2015. aug. 2. 22:33
 5/9 anonim válasza:
Nincs mit :D Végül belevágtál? :D Bocsi, hogy nem adtam róla bemutatót xd Bevallom nem olvastam végig a kérdésedet :/ Még a Subway Surf-t tudom ajánlani :D A lényeg az hogy minél messzebbre fuss a rendőr és kutyája elől (ha neki mész valaminek frontálisan, elkap, de ha van nálad kulcs akkor tovább tudsz menni) és hogy minél nagyobb legyen a szorzód (ajánlom hogy lépje vele a facebookodba és akinek megvan a játék annak látni fogod a rekordját :D)
2015. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Száraz bemutató, és egy csomó dolgot kihagytam. Mindenesetre nézz rá :D
2015. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Meg volt:D egy ido utan rauntam:/

Summoner warba meg nem kezdtem bele:) nem volt meg idom leszedni:/

De kepek es videok alapjan jol nez ki:D megprobalni biztos meg fogom mert alap szeretem az ilyen jellegu jatekokat.

Na meg a horror jatekokat:D mint pl:Slendrina the cellar:))

2015. aug. 3. 21:06
 8/9 anonim válasza:

Telefonon nem igen szeretek horror játékokkal játszani (bele élem magam és eldobnám a telefont 17/f létemre)

Am, ha érdekel még, Geometry Dash abból is a full verzió,(Idegesítő tudd lenni egy kocka vagy aki igényes, és nehéz pályákon ugrál át háromszögeket oldalnézettel, viselhető zenékkel) Crossy Road (Akármilyen lénnyel lehetsz és 1-1 ugrálással kell minél tovább menned, de ha nem vigyázol az úttesten elüthetnek, a vonatsínen elüthet vonat, a folyóba meg bele eshetsz ha rosszul időzíted az ugrásod a farönkről miközben ugye haladsz a folyásirányba, idegesítő tudd lenni :D Azt így ennyi :D

2015. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jófej:D ***** válasza:

Angry birds 2- gondolom ezt nem kell bemutatni

Brain dots-van két golyó amit úgy kell eljuttatni egymáshoz hogy rajzolsz (pl egy katapulttal felrepíted az eggyiket a másikhoz)

Akinator- ezt nem biztos hogy játéknak lehet mondani, de el lehet vele lenni. (Angol tudás kell) Kérdéseket tesz fel amikre te válaszolsz és így kitalálja hogy kire gondoltál. Nem muszáj élőnek lennie, akár a játékok főszereplőjét is kitalálja.

Mitos.is- Olyan mint az agar.io. Egy pontot (vagy sejtet) irányítasz amivel a többi, nálad kisseb játokosokat kell megenned, ezhel növelve a saját méreted.

Musiverse- olyan mint pc-n az audio surf. A pálya az általad berakott zene alpján változik.

2015. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!