Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ismer hasonló MMO-t?

Valaki ismer hasonló MMO-t?

Figyelt kérdés
Már rengeteg mmo-t kipróbáltam, közel mindet, amit felfedeztem, de nem sikerült megtalálnom amit szeretnék. Ha valakinek van javaslata egy Planetside 2 és DayZ ötvözetéhez hasonlító netes játékra, azok válaszait várom szeretettel. Röviden aki nem ismerné a játékokat, hogy mire gondolok. Bármilyen korban játszódó, nyílt világú, non-target harcrendszerrel működő játék. Grafika nem sokat számít, akár ingyenes vagy fizetős is jöhet. A közösség, hangulat, és a játékélmény lenne a lényeg.

2015. aug. 1. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:

ami non targetes (főleg skill shotos) az a TERA.


De ha ki tudod próbálni, akkor a Guild Wars 2 is megér egy próbát.

2015. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Tera-ban is van tapasztalatom, a Guild Wars 2-be pedig megjelenéstől kezdve 4000 órát tettem bele, de most valami olyat keresek, ahol többen összejöhetünk, nyílt a terep, vadászhatunk szörnyekre, esetleg más játékosokra, és nem olyan targetes rendszerben, hogy rákattintok valakire, megnyomom az 1-est, és akkor odafut a karakter és üt 2-t. De azért köszönöm, és várok további ötleteket :).
2015. aug. 1. 15:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Defiance.
2015. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szintén próbáltam, sajnos a megvalósítása nekem nagyon hanyagnak tűnt, a hitbox és fizika pedig nagyon gyenge, sajnálatos módon, pedig a sztori jó lenne, de ne mtudja megmenteni, számomra borzalmas élmény volt a kipróbálása.
2015. aug. 1. 16:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom ez még kevesebb embernek fog mondani bármit is, és valószínű hogy úgysem létezik még csak hasonló sem, de olyasmit keresek mint a Sword Art Online világának a játékai, persze nyilván nem annyira részletes, meg vr játékokat, tisztában vagyok a technika állásával, csak valami hasonló stílusút keresek.
2015. aug. 1. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Unturned
2015. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de azthiszem ez nagyon nem az a kategória amit keresek. :)
2015. aug. 9. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:

"Bármilyen korban játszódó, nyílt világú, non-target harcrendszerrel működő játék. Grafika nem sokat számít, akár ingyenes vagy fizetős is jöhet. A közösség, hangulat, és a játékélmény lenne a lényeg."

Napjainkban játszódik.

Non-target.

Ingyenes.

A grafika bugyuta, de nem számít.

A játékosközösség szerverenként változó, vannak olyan szerverek, ahová a cuccod átviheted. Ha nem tetszik az egyik, mész a másikra.

Kérdés?

2015. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs kihagytam,

Open-world

Multiplayer lehetőség.

Talán érdemes lenne jobban szétnézni, mielőtt fikázzuk és lepontozzuk a kérdezőt :)

2015. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit, attól függetlenül hogy ezt a játékot ismerem és nem esik abba a kategóriába amit keresek, másnak még lehet hasznos válasz, és aki jó szándékkal ír, vagy tanácsol valamit amúgy sem szoktam lepontozni. Amiért nem felel meg, az "igényes" megvalósítása, igaz hogy kicsit gagyi a grafika, de nehezen átlátható, a kelleténél kicsit bugyutább, a modellek és a hitbox nincsenek minden esetben a helyükön, és ettől kicsit zavaró, szóval egy ötletnek jó volt, de már próbáltam és rájöttem, hogy nem az amit én keresek, ettől függetlenül köszönöm a tippet, és nem pontoztam le eddig egy hozzászólót sem.
2015. aug. 10. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!