Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb need for...

Melyik a legjobb need for speed a carbon óta?

Figyelt kérdés
Melyikkel érdemes játszani?

2015. aug. 1. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem annyira egyforma volt mindegyik a carbon után, hogy még a nevükre sem emlékszem. Talán majd az új NFS, ami novemberben jön. Underground 3-nak becézik, aztán majd kiderül, hogy mennyit fog érni.
2015. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a The Run bejött. Igaz, nagyon rövid, nem open world, semmi tuningolási lehetőség nincs és ha jól tudom le van scriptelve minden esemény ami a pályán történik. DE! a képi- és hangaláfestés nagyon hangulatos. Nekem átadta azt az élményt, hogy keresztül kell rohannod Amerikán. Ha egy rövid, hangulatos, pörgős alkalmi kocsikázást keresel (mert alapból nem szereted az autós játékokat, ahogy én sem) akkor megéri végigrássolni rajta.
2015. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!