Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell Tipp Mixelni?

Hogyan kell Tipp Mixelni?

Figyelt kérdés
Csaj vagyok...és fogalmam sincs hogyan kell...de érdekelne..:) fiúk segítenétek, hogy megértsem?
2010. márc. 7. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem is elmagyarázhatná vki..:D
2010. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van egy meccs.. az nyerés lehet döntetlen, hazai, vagy vendég. Minden meccsnek van egy 3 jegyű sorszáma. A Tipp mix szelvényen van 3 oszlop. Az első sorba és oszlopba beixeled az első számjegyet a másodikba a másodikat és a harmadikba is a harmadikat. és a sor végén bekarikázod, hogy melyikre fogadsz: hazai, döntetlen vagy vendég.. ennyi:D
2010. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és mik azok a szorzók?
2010. márc. 8. 16:33
 4/9 A kérdező kommentje:
....és hogyha az egyik meccset nem találom el tényleg bukik az összes tippem?
2010. márc. 10. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:

dehogyis mongyuk fogadsz 3-ra egyet elcseszel elveszted azt amit rátettél, de ha a másik kettő bejön akk azt a pénzt megkapod, a szorzók ugy vannak h az esélyesebbnek a kevesebb mongyuk Real Madrid (1.50x)-Tenerife (4x) döntetlen(3x)

mongyuk fogadsz döntetlenre 200 ft-al és ha bejön kapsz vissza 600-at vagyis nyersz rajt 400 ft-ot

2010. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
utolsó....ha csak simába rakja a mixet akkor ha egyet elbukik az összes megy... kivéve (amit te irtál) a kombinált fogadás de ott meg minimum 800 ft-al kell megrakni a meccseket.
2010. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tudtam h kombináltba 800 min ez új
2010. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
pedig annyi :)
2010. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De egyszerre lehet egyre is fogadni, nem? Mert haver azt mondta, mielőtt mentem fogadni, hogy nem. El sem mentem :D És mi az, hogy 18 alatt nem adnak? Nem ismerek olyan embert, aki játszik rendszeresen, vagy játszott, és nem adnak neki.:D
2010. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!