Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani egyedi játékot?

Tudnátok ajánlani egyedi játékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok játszottam már BF 3/-el, Black Ops I/II, COD AW/Ghosts, MOH Watfighter szóval FPS kilőve (legalábbis nekem olyan egyforma unalmas mindegyik csak mész előre és lősz +egy jó sroty, a multi nem érdekel). Need for Speed MW/Rivals-al is de már azok se kötnek le. A FIFA nem jó bill&egérrel joyra meg nem akarok költeni olyan sűrűn nem játszom. Az Assassin's Creed III/IV/Revelations-al is de már letöröltem mind, egy ideig elszórakoztatott a multi is jó volt de eladtam nem kötött le annyira ez az open world ugyan így vagyok a Just Cause/Watch Dogs/GTA-val is. Most a Just Cause 2, GTA IV&EFLC, GTA V, MOH Warfigher, NFS World van fent de csak néha játszok a GTA V-el mikor nagyon unatkozom akkor is csak lövöldözni és kilépek a többi meg csak a helyet foglalja.

A kérdés a következő:

Keresek olyan játékot ami minél innovatívabb és egyedibb, valamit ami le tudja kötni az embert és érdekes, szórakoztató akármi.

A gépem:

Athlon X4 750K 4*4100MHz

Radeon R7 250 1GB

Kingston HyperX 4 GB 1866MHz

Windows 7 Ultimate


Lehetséges hogy "kinőttem" volna a játékokból?:) Azért remélem akad valami különleges vagy izgalmas.



2015. júl. 30. 00:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
BF 3/4-el*
2015. júl. 30. 00:19
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

AZ a bajod neked, hogy már semmi se jó.

Lövöldözni uncsi (tényleg amúgy) multi nem kell, open world nem tetszett ( pedig az a legkirályabb dolog a világon) ...

Én mostanába The Elder Scrolls Online-al játszok. Adj neki egy esélyt, bár elég szkeptikus vagy már. Ha az se, akkor igen kinőttél a játékokból...kár mert nem jó dolog kinőni belőle :D

Vagy ha szeretsz sneak-elni akkor próbáld ki a Thief-et. Nincs még egy olyan játék mint a Thief. Ha fontos neked a grafika akkor talán egy éve csinálták a negyediket. Ha nem fontos akkor ajánlom az elejétől mert király ^^ De minimum a Deadly Shadows-tól ^^

De ott az egész The Elder Scrolls sorozat. Skyrim, Morrowind, Oblivion. próbáld ki :D

2015. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egész rpg világ kimaradt eddig az életedből ahogy látom, úgyhogy hátha valamelyik megfog: az elder scrolls (nekem a skyrim a kedvencem), a dragon age és a witcher (inkább 2-3 szerintem) sorozat. Ami nem rpg, de nem láttam felsorolva és nagyon jó a storya: bioshock, mass effect mindkettőből az egész sorozat. A film szerű játékok is kimaradtak, személyes kedvenc: life is strange, de a wolf among us is izgalmas. Esetleg pár stratégiai: age of empires (2-3 véleményem szerint) starcraft. Remélem segítettem:)
2015. júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
haha Hármas :D pacsi az rpg-kre :DD
2015. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Írok eggyet: 60 Seconds - ez valami elképesztően érdekes játék, és hasonló nincs (angol tudás kötelező, és csak simán 2d-s!) nézz róla videót!
2015. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Tényleg úgy tűnik a leírás alapján, mint akinek semmi nem jó. Kicsit olyan érzésem van, mint ha nem is szórakozásból, hanem pótcselekvésként akarnál játszani.


Esetleg más stílusú játékokat nem próbáltál? Van még rengeteg más játéknem, nem csak ez az FPS - akció-kaland - open world vonal. Autóverseny, platformer, RPG, stratégia, szimulátor, városépítő, stb. Mindegyik kategóriában vannak nagyon jó játékok.

2015. júl. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A listádban csak AAA játékok vannak.


Próbálj ki pár esport játékot, azokban több ezer óra játékidő van. De erősen ajánlott haverokkal tolni, mert úgy az igaziak. Csak, hogy párat említsek:

LoL(moba)

Dota2(hardcore moba)

StarCraft2(RTS, kiegészítős),

CS:GO(fps)

Smite (TPS! moba)

Heroes of The Storm (casual moba, ha most kezded xp bonuszt kapsz)


Ott vannak az MMORPG-k, ahol pont barátokat szerezni jó, több évnyi személyes tapasztalat alapján meglévő barátokkal meg kevés. Itt is akár több ezer órát tolhatsz bele. MMORPG-ből szinte végtelen van, de a nyugati stílusúakat(amiből kkeveseb van) általában jobban befogadják az emberek.


Az indie játékokat meg majdnem kifelejtettem. Pedig azok ám az igazán érdekesek. Grafikailag lehet gyengék, de játékélménybe nagyon sokszor jobban mint az AAA címek, és jó pár játékhosszban is. Előnyük még az is, hogy olcsóak.


Aztán még a hack&slash és roguelike játékokat is ajánlom.

2015. júl. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is kiégtél picit, én is hasonlóban szenvedek manapság.. bár most is játszok valamit, és leköt. :) De egyre kevesebb dolog teszi ezt. Műfajon belül nagyon egykaptafa minden modern játék, pl. egy TPS az első perctől teljesen ismerős, mert ugyanúgy működik mint a többi. Ekkor szoktam játszani valami régit.. Az FPS-ek is majdnem ugyan azok, legalábbis az alapja.

Azt is ajánlom, hogy NE EASY-N vidd a játékokat. "csak megyek és lövök" ez az Easy fokozatra jellemző, és a Normal-ra. A MoH Warfighter-t próbáld ki Hard-on (inkább Tier1 fokozaton, de azt fel kell oldani) és már rohadtul nem annyiból áll, hogy mész és lősz. Nem nagyon játszok modern shooter-t nehéz fokozat alatt, mert egyszerűen unalmas. A Warfighter amúgy egy folytatás.

Ajánlok pár produktumot:

Gray Matter - Point and Click játék, élvezetes sztorival, nagyon jó (és egyben szomorkás) hangulattal.

LIMBO

The Void (ezt csak akkor ha szereted az elvont és depresszióra hajlamos programokat)

The Cat Lady

SWAT 4 (na itt próbálj meg menni és lövöldözni)

Legacy of Kain sorozat

Experience 112

Splinter Cell 1-4, és Blacklist nehéz fokozaton (A convictiont hagyd a p*csába, ott csak mész és lősz) Javaslom hogy az első résszel kezdj.

Az Assassin's Creed-nek a Rev. III, és IV részével játszottál? Soha nem fogom fel az emberek miért a középső epizódokkal kezdik. :D A legegyedibb AC rész az első. A játékmenet egy kicsit unalmas, de ha fogékony vagy a témára (elég komoly filozófiai és eszmei tartalom van benne) akkor lefog kötni.

Játékmenetre nem igazán, de hangulatra elég egyedi a Kane and Lynch sorozat.

2015. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök minden kommentet rengeteg játékot kaptam, most a Life is Strangel játszok egyszerűen imádom, letöltöttem az EP1-et most fogom a 2-5 csomagot is nagyon megszerettem:) A többire is rákeresek amint lesz időm párról már nézegettem videókat a Thief is nagyon érdekes játéknak tűnik meg a The Wolf Among Us is nagyon tetszik, az utolsónak meg üzenem, hogy bocsi kimaradt de régen megvolt az AC I-is azt nagyon szerettem de már sokat játszottam vele és régebben volt hirtelen kifelejtettem. Ja és a SWAT! A SWAT is egy nagyon jó játék sokat játszottam a 3/4-el is és nagyon jó kár, hogy nincs folytatása. A nehézség fokozatot meg megfogadom erre még nem is gondoltam.
2015. júl. 30. 21:26
 10/16 anonim válasza:

én mostanában a roguelike játékokra kaptam rá pl.:

Ftl

Binding of Isaac Rebirth

Dungoen of the Endless


szerintem egy próbát megérnek

2015. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!