Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel játszak? Segítség!

Mivel játszak? Segítség!

Figyelt kérdés
Eddig még nem sok játékkal játszottam,de szeretnék valami izgit!Játszottam a simmsel,call of dutyval,limboval,assassins creeddel.16L

2015. júl. 29. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hogy milyen géped, van mert így nehéz megmondani!
2015. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Skyrim nekem a kedvencem, egyszerűen zseniális, sose lehet megunni, a jelenlegi nagy kedvencem e mellé még a life is strange, nagyon izgalmas történettel, igazán beleélheti magát az ember. Amit még nagyon szeretek, de egyedül annyir alehet hogy nem fogna meg: starcraft, age of empires. A bioshocknak is nagyon hangulatos az atmoszférája és a történet is izgalmas. A mirrors edge is jó, mindig történik valami, történet is csavaros. 18l
2015. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tomb Raider (2013)

Battlefield 3-4 vagy akár a Bad Company is.

Ghost Reconnak is kijött néhány jó része!

GTA IV-V

Assassins Creed újabb részei

+ a Life is Stranget, és Skyrim-et én is ajánlom ahogy az előttem szóló írta

2015. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dragon Age sorozat

Stronghold sorozat

Counter Strike: Global Offensive

2015. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A lányok a játék topikban miért írják mindig oda hogy hány évesek, és hogy lányok? Miért számít ez? :D


Írd le a géped.

2015. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Darksiders, Kingdoms of Amalur de mindkettőnek elég nagy a gépigénye. LoL, Dota 2 (inkább az előbb, ha egyszerűbbre vágysz).
2015. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Yoni03 ***** válasza:
Mafia 2 :P
2015. júl. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Convoy, Faster Than Light, Hotline Miami, Hotline Miami 2, Freedom Planet, VVVVVV, Vessel, Braid, Hand Of Fate, Retro City Rampage, Shovel Knight, Technobabylon, Fez, Axiom Verge, The Binding of Isaac Rebirth, Castle Crashers, Super Meat Boy...


Hogy AAA-s címekből is mondjak párat: Saints Row I-IV, GTA sorozat bármelyik része, Worms Revolution, Need for Speed: Underground, F.E.A.R. sorozat.


Valamint, régi konzol játékokhoz (pl SNES, SEGA Megadrive, GBA, PS1, NES): [link]

2015. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!