Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Írnátok légyszíves platformer...

Toma9999 kérdése:

Írnátok légyszíves platformer játékokat?

Figyelt kérdés
PC-re kéne és legfőképp olyan kéne ami támogatja a kontrollert (nem xboxos). Előre is kőszi.

2015. júl. 29. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Rayman Origins és Rayman Legends

Oddworld: New 'n' Tasty

Ori and the Blind Forest

Sonic Generations

Giana Sisters: Twisted Dreams és Rise of the Owlverlord

DuckTales: Remastered

Castle of Illusion

2015. júl. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zola18 ***** válasza:
Trine 1-2-3, Speedrunners, Broforce, shovel knight, super meat boy, bloody trapland, mark of the ninja, shank 1-2, limbo.
2015. júl. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valami gondod lenne valamelyik játékkal, nem működne rendesen a controller akkor be tudod konfigurálni a Pinnacle Game Profiler nevezetű programmal úgy hogy a játékot billre állítod és a controllereden beállítod valamelyik gombra a Ctrl-t, Alt-t stb-t. Amelyik játék xbox controllert támogat annál elengedhetetlen ez a program.
2015. júl. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3... vagy egy Xbox kontroller, és akkor egy életre el lehet felejteni az ilyen programokkal való szüttyögést.
2015. júl. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam xbox controllert támogató játékot és furcsa módod működik az is csak más az irányítása.
2015. júl. 29. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
De van olyan platformer játék amiben sokkal több funkció van mint ugrálás meg jobbra balra menés. azt lehet nem fogod tudni megcsinálni a windows controllereddel, én pl a Oddworld: New 'n' Tasty-ban és az Ori and the Blind Forest-ben pont azokat a dolgokat nem tudtam megcsinálni ami tovább juttat a játékban, akármilyen gombot nyomtam, de mindenféle controllerrel máshogy működnek, ha épp nincs pénze xbox controllerre akkor csak 1-2 percet kell használnia a programot és már tolhatja is.
2015. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ezt a pinnacle game profiler dolgot egész pontosan hogy kell használni?
2015. júl. 29. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!