Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ilyenkor a Riot nem csinál...

Ilyenkor a Riot nem csinál semmit vagy nem törli a meccset?

Figyelt kérdés
Rankedeztem egyet és az elején már írta az enemy,hogy laggolnak az össze-vissza,aztán egyszer csak a lane közepén megálltam és semmit se tudtam csinálni,közben az enemy megölt és ez megtörtént kétszer,majd az enemynél is.Egész végig laggolt a játék,kidobált tőlünk is,az enemytől is,aztán mivel így adtam 2 free kiltt meg dissconecteltem,emiatt 4 szint lemaradásban voltam az ellenfelemtől,nyilván esélyem se volt és a teamen belül is jó pár ember így lemaradt.Ilyenkor a Riot nem csinál semmit?Ok,hogy csak egy játék én ezt megértem,de ha már rankedezek,ami arról szól,hogy a legjobbat hozzam ki magamból és tényleg mindenki komolyan veszi,akkor legyen már rendes a szerver,emiatt buktam egy promo meccsemet.Ilyenkor nem törlik a játékot vagy ilyesmi?A goldba való feljutásom lenne a tét,erre meg össze-vissza kidobál random mindenkit

2015. júl. 28. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Csinálnak. Csak ne mbiztos, hogy addigra működik, mire vége a játékodnak.

Erre mondják, hogy "Happens".

2015. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
velem pont szerenvsesen tortent :D pont estem volna ki silver 1 bol :/ de a riot szar szervere megmentett kb az 55. percben vesztesre altunk ww el de mindenkit kidobott a szerver es meg nem tortent mecsnek nyilvanitotta a lol :0
2015. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WarriorKat válasza:

Ilyenkor elvileg "Loss Prevented"-be rak, azaz ha vesztettél akkor nem von semmit, ha nyertél, akkor meg hurrá.

Én úgy tudom, hogy ha észreveszij hogy baj van a szerverrel, akkor minden éppen folyó meccset loss preventedbe rak, a victorykat meg hagyja victoryknak. Én így tudom. De ha nem rakott loss preventedbe, akkor reklamálj egy supportnál szerintem. Sokban tudnak segíteni.

2015. aug. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A los Prevented bejön, ha nagyobb gond van, hosszabb ideaig tart a normálistól eltérő helyzet. De nem fogsz los preventedet kapni, ha az előtt véget ér ajátékod ,hogy aktiválódna. És ezért a support sem tud segíteni, hiába próbálsz reklamálni.
2015. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!