Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Shadow Fight 2 By Nekki Hawk?

Shadow Fight 2 By Nekki Hawk?

Figyelt kérdés
Elsőnek 10. szinten találkoztam vele azután ujratelepitettem a játékot és 9. szinten hívott ki most megint ujratelepítettem mert nemtudtam legyőzni de kell a fegyvere valaki valami tippet ellene melyik fegyvertípus jó a Naginatája ellen?
2015. júl. 24. 17:15
 1/1 anonim válasza:
Valószínűleg már nem aktuális, de én azt csinálom, hogy mielőtt szintet lépek, mindig gyűjtök annyi pénzt, amennyi elég a következő szintű páncélra és sisakra, egészen addig, amíg ki nem hív, utána nem. Ezeknél a kihívóknál változó, hogy mikor jelennek meg a fejezeten belül. Szerintem bármilyen fegyvertípus jó, amivel jó vagy. Én vele nem harcoltam, mert a naginata nem nekem való fegyver és a rajta lévő enchant ha aktiválódik, engem is sebez. Ez hátrány lehet például akkor, ha nagyon kevés életerőd van hátra, aktiválódik az enchant és az ellenfél sokat sebződik, de te összeesel, mert az enchant leviszi az életerődet. Shogun városában Ronin esetében ugyanez a helyzet, csak ott van még az is, hogy a Dadao nehéz fegyver, ezért Ronin kihívását sosem fogadom el.
2021. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!