Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az első a történetben?

Melyik az első a történetben?

Figyelt kérdés

Minap gondoltam egyet és el szeretném kezdeni a Batman PC sorozatot. Sokat nem tudok a történetről.Filmekből is csak a Kezdődik!-et láttam. Egyszerűen nem tudom melyik az első.

A játék részeit azt tudom.(Asylum,City,Origins,Knight)A játékok megjelenítési dátumaiból ítélve én az Asyilumot gondolnám elsőnek,de sokan mondják,hogy az Origins az első. Légyszíves tájékoztassatok engem erről.+ Annyit szeretnék kérdezni,hogy Harley az összes részben benne van?



2015. júl. 24. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A történet szerint igen az Origins az első. Utána Asylum, City, és végül a Knight. És igen Harley az összes részben benne van. Bár az Originsben kicsit másképp, de nem lövöm el a poént :D A Batman Beings-t jó döntés volt megnézni kb. olyan hangulata lesz a játékoknak is, mint a Nolan-féle Batman trilógiának, csak kicsit képregényesebben. Ha az alap sztorival tisztában vagy (miért lett Batman stb) és a karaktereket ismered (pl Joker, Pingvin, Ra's Al Ghul, Bane stb) akkor minden rendben, bár szerencsére a játékban jellemzést kapsz a karakterekről (a sztori előrehaladtával egyre többet tudsz meg velük).
2015. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy az Origins előzmény.

Az Asylum Az első, a City a második, az Origins a harmadik, a Knight a negyedik, de ezt még úgy sem tudod játszani.


Hát hivatalosan az Asylum az első, én ezzel is kezdeném. Aztán a City-t. Az Origins kicsit kiesik a koncepcióból, bár én szerettem. Én megjelenési sorrendben játszottam, és így jó volt. Ez is az alap sorrend.

2015. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Origins ugyan előzmény, de évekkel az Asylum előtt játszódik, így sokat nem ad hozzá. Inkább az Arkham Knight az, amelyik visszautal itt-ott az Origins-ben történtekre, de annak a megértéséhez sem kell.


Játékmenet tekintetében pedig az Origins inkább a City utóda. Egyik sem nehéz játék, de mindegyik rész egyre több új dolgot ad hozzá. Az Asylum a legegyszerűbb játék ebből a szempontból, azzal érdemes kezdeni.


Én is mindenképpen a megjelenési sorrend szerinti végigjátszást javaslom.

2015. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!